14 жовтня – Свято Української Зброї


14 жовтня виповнюється 64 річниця створення Української Повстанської Армії – Армії, яка героїчно і жертовно боролась за Українську Самостійну Соборну Державу. Найкращі сини й доньки Української нації встали до лав борців проти чужоземного поневолення. УПА воювала проти польських шовіністів Армії Крайової, проти гітлерівської Німеччини і комуно-большевицького Совєтського Союзу. Війна з московськими окупантами велась майже 10 років після завершення Другої світової війни.

Проте день створення УПА не є державним святом. Сьогодні, на 16-му році Незалежності України, Українська Повстанська Армія не визнана на державному рівні і не пошанована належним чином у суспільстві. Це ганьба для кожного українця і пряма загроза державності. Невизнання борців за волю України офіційною владою ставить під сумнів легітимність нашої держави. Наш обов’язок – заставити владу визнати національно-визвольну боротьбу ОУН і УПА за державну незалежність України.

З метою гідного вшанування ветеранів УПА націоналістичні організації створили оргкомітет, до якого ввійшли Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (Андрій Мохник – голова оркомітету), Київське крайове Братство вояків ОУН-УПА (Володимир Підіпригора), УНА-УНСО (Ігор Мазур–«Тополя»), Молодіжний Націоналістичний Конгрес (Олександр Резніченко), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Запрошуємо всіх патріотів долучитися до гідного вшанування ветеранів Української Повстанської Армії. Оргкомітет готовий до співпраці і приймає пропозиції щодо проведення Свята Української Зброї (e-mail: andriy_mk@yahoo.com). Телефони членів Оргкомітету: 8 050 828 62 42 (А.Мохник), 8 050 447 60 12 (І.Мазур), 8 097 997 68 05 (О.Резніченко).

Ми повинні привернути увагу влади та громадськості до проблеми визнання ОУН-УПА. Ми маємо продемонструвати важливість цього питання для української нації. Ми зобов’язані захистити ветеранів УПА у разі провокаційних дій україножерів.

Місце кожного українця 14 жовтня на Майдані Незалежності. Початок акції о 10-00.

ОргкомітетBookmark and Share