Мерія запрошує на роботу


Потрапити на роботу в міську владу тепер просто. Вакансії в міськадміністрації відкриті для всіх. У цьому запевняє заступник голови КМДА Денис Басс, 28 років.

За його словами, потрібні лише бажання, здібності та досвід. Окрім того, людина, яка хоче працювати в мерії, мусить відповідати вимогам вакансії. Про них розкажуть у спеціальному відділі міськадміністрації, а також по телефону, якщо подзвонити в довідковий центр мерії (тел. 270 63 33). Чекають на людей різного віку, головне — аби були чесними і відданими фахівцями. Гідних посади обирають через конкурс. Створили спеціальну комісію з депутатів Київради й управлінців.

Резюме просять надсилати в адміністрацію протягом 30 днів після оголошення про вакансії у міських та ділових виданнях. Усі подані документи, каже Денис Басс, ретельно перевіряють.

На співбесіді питають, що збирається робити на посаді людина, як хоче поліпшити роботу відділу, управління чи комунального підприємства. Через конкурс уже визначили кількох нових посадовців. Зокрема, начальником управління освіти та науки стала Лілія Гриневич. А службою у справах неповнолітніх керує відтепер Микола Кулеба.

Ольга КРАВЧЕНКО, www.gpu-ua.infoBookmark and Share