До Рівного приїдуть представники Об’єднання національних спілок студентів Європи


29 вересня до Рівного прибудуть представники Об’єднання національних спілок студентів Європи (ESIB), а також Всеукраїнської студентської ради (ВСР). Мета візиту – ознайомлення з системою студентського самоврядування в області, а також з роботою Рівненської студентської ради. Про це повідомив власкор ЗІКу.
Під час перебування іноземної делегації на Рівненщині заплановано «круглий стіл» з приводу входження Всеукраїнської студентської ради у європейський студентський рух. Також члени делегації зустрінуться зі студентськими радами Рівного, відвідають музей «Миру», проведуть зустріч із студентами Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету, котрі страйкували з приводу виселення їх з гуртожитку.

Довідка ЗІКу.
ESIB – об’єднання національних студентських організацій. Членами ESIB є 45 організацій з 34 країн, що представляють інтереси понад 10 мільйонів студентів Європи. Метою діяльності ESIB є представництво та захист освітніх, соціальних, економічних та культурних інтересів студентства на європейському рівні. Всеукраїнська студентська рада – перша в Україні організація, що стала кандидатом у члени ESIB.Bookmark and Share