1 жовтня Ужгород відсвяткує 1113 років


1 жовтня Ужгороду виповниться 1113 років. Урочистості почнуться 29 вересня конкурсом малюнку „Рідне місто очима юних художників”, а завершаться у неділю святковим концертом та феєрверком. Графік святкувань ЗІКу повідомили у прес-службі міськради.

30 вересня о 10.00 урочисто відкриють агропромисловий обласний ярмарок „Золота осінь” у парку культури „Боздоський” та міжнародний турнір з легкої атлетики на стадіоні „Авангард”. О 17.00 на пл. Поштовій розпочнеться концерт естрадних, танцювальних колективів та вокалістів. О 19.00 відбудеться гала-концерт до Дня міста. Суботні гуляння завершаться дискотекою та феєрверком.
1 жовтня о 9.30 розпочнеться традиційна святкова літургія у Горянській ротонді. Об 11.00 на набережній Незалежності діятиме виставка квітів „Осінній вернісаж”, тоді ж відбудеться й відкриття ІХ Міжнародного фестивалю театрів для дітей „Інтер-лялька – 2006” (пл. Театральна). О 13.00 на площах міста (пл. Ш. Петефі та пл. Кирила і Мефодія) гратиме духовий оркестр УМВС та оркестр музичного училища ім. Д. Задора. Фольклорний колектив зі Словаччини розважатиме ужгородців та гостей міста о 16.00 на пл. Поштовій. А в краєзнавчому музеї (Ужгородський замок) у цей час відбудеться міське віче. У великому залі філармонії о 18.00 можна буде побачити концерт Грузинського ансамблю пісні й танцю. А о 22.00 на пл. Поштовій розпочнеться дискотека для молоді міста і на завершення – святковий феєрверк.

Інформаційне агентство „Західна інформаційна корпорація”
Bookmark and Share