У жовтні у Львові відбудеться ювілейний Всеукраїнський студентський спортивний фестиваль


16-22 жовтня у Львові відбуватиметься фінальні змагання ювілейного X Всеукраїнського студентського спортивного фестивалю, участь в якому у спортивній та культурно-мистецькій програмах візьмуть близько трьох тисяч осіб, – повідомив сьогодні Західну інформаційну корпорацію головний суддя змагань Юрій Козій.
Традиційно цей захід збирає до трьох тисяч учасників, понад третина з яких візьме участь у спортивній частині фестивалю. На цьому заході будуть представлені студенти практично з усіх регіонів України. «Фестиваль, який протягом багатьох років проводиться саме у Львові, уже довів свою актуальність, оскільки щороку залучає тисячі молоді до спортивних та мистецьких заходів. Цей захід популяризує здоров’я та соціально активну позицію нашої молоді», – зазначив Юрій Козій.
Спортивна частина фестивалю відбуватиметься у дев’яти видах спорту: міні-футболі, волейболі, баскетболі, настільному тенісі, бадмінтоні, шахах, армреслінгу, більярді та боулінгу. В усіх видах спорту (окрім армреслінгу, більярду та боулінгу) змагання відбуватимуться як серед чоловіків, так і серед жінок. Спортивні заходи відбуватимуться у спорткомплексах ЛНУ ім. І. Франка, НУ «Львівська політехніка», ЛДУ фізичної культури, ЛН Аграрної академії ветеринарної медицини. Окрім змагань у спортивній програмі фестивалю передбачено проведення «круглих столів» з проблем здорового способу життя.
В межах різноманітної мистецько-культурної програми відбудеться оригінальний конкурс графіті на спортивну тематику.
За інформацією Юрія Козія, цей захід проводитиметься згідно з дорученням Кабінету Міністрів України, під патронатом Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Львівської ОДА та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Довідка ЗІКу.
Оргкомітет з проведення фестивалю запрошує усіх студентів вищих навчальних закладів I-IV ступенів акредитації зголошуватися до участі у змаганнях.
Для цього можна звернутися за такими адресами: вул. Генерала Чупринки, 55-а (обласний центр ВЗМ «Спорт для всіх», тел. 238-48-86) та вул. Стуса, 2 (Студентська спілка «ГАРТ», тел. 76-05-87).


Bookmark and Share