Вперше Волинська та Рівненська області проводять спільний проект для активної та обдарованої молоді "Студент року-2006"


З 19 вересня розпочався спільний для Рівненської та Волинської областей конкурс "Студент року-2006". Основна його мета – cтворення умов для формування сучасної молодіжної еліти та забезпечення реалізації талантів і здібностей студентської молоді. Конкурс буде відбуватися в три етапи. Про це повідомив власкор ЗІКу.
Першим етапом стане заповнення студентами анкет, що будуть розповсюджені в усіх деканатах вищих навчальних закладів Рівного та Луцька. Студенти подаватимуть інформацію про себе, а також про свої надбання у різних галузях. Цього року на конкурсі буде представлено 9 номінацій: науковець-гуманітарій, журналіст, науковець-природник, спортсмен, митець, комп’ютерний геній, підприємець, громадський діяч, студент-винахідник. Далі компетентне журі відбере учасників конкурсу та визначить переможця в кожній номінації. Журі складатиметься із однакової кількості представників Рівненщини та Волині для об’єктивного виявлення кращих студентів. Урочисте нагородження фіналістів та переможців конкурсу відбудеться 18 листопада в м. Луцьку.

Довідка ЗІКу.
У Волинській області конкурс «Студент року-2006» відбувається вже сьомий рік поспіль. Вперше цього року одним із організаторів та учасником проекту стала і Рівненська область.Bookmark and Share