Навколо СУМО розгорівся скандал


8 липня на Вічевому майдані в Івано-Франківську молодь при підтримці Івано-Франківської обласної організації Партії промисловців і підприємців проводить акцію – анонімне голосування “Вибори на Майдані-вибори 2006”, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Молоді “сумівці” опитують івано-франківців щодо ставлення до тієї чи іншої партії і їхніх партійних лідерів. Проголосувати можна за: НСНУ, ВО “Батьківщина”, ППУ, СПУ, НПУ, партія “Єдність”, КПУ, СДПУ(О).
Виконавчий віце-президент Івано-Франківської регіональної Спілки промисловців і підприємців Ярослав Івчук відзначив “високу опитувальну активність мешканців обласного центру і політичну небайдужість”. Він стверджує, що такі акції незабаром пройдуть в усіх районних центрах області.

Аналогічне опитування було проведене і в Чернігові, після чого був опублікований матеріалі „Рейтинг Ющенка стрімко падає?”:

Опитування, проведене 7 липня „Спілкою українських молодіжних організацій” в Чернігові в рамках всеукраїнського дослідження „Вибори на майдані – 2006”, показало, що рейтинг Віктора Ющенка поповз до низу, порівнюючи з показниками голосування 2002 і 2004 років. Лідером же дослідження, чи не вперше, став Віктор Янукович і його „Партія регіонів”.

Результати виглядають наступним чином:

1.
„Партія регіонів” Віктора Януковича – 21,5%
2.
Народний союз „Наша Україна” Віктора Ющенка – 20,3%
3.
„Батьківщина” Юлії Тимошенко – 12,5%
4.
„Народна партія” Володимира Литвина – 5,9%
5.
„Соціалістична партія України” Олександра Мороза – 5,9%
6.
„Комуністична партія України” Петра Симоненка – 5%
7.
„Партія промисловців і підприємців” Анатолія Кінаха – 4,6%
8.
„Прогресивна соціалістична партія України” Наталії Вітренко – 2,3%
9.
СДПУ(о) Віктора Медведчука – 1,1%
10.
Партія „Трудовая Україна” Валерія Коновалюка – 0,7%
11.
„Народно-демократична партія” Велерія Пустовойтенка – 0,3%

Не визначилися або не підуть на вибори - 19,9% виборців

Таким чином у Чернігові є сім партій які вже зараз можуть претендувати на подолання 3% бар’єру.

У соцопитуванні взяло участь 1000 респондентів. Проводилося воно поблизу Головпоштамту, залізничного вокзалу та „Хитрого” ринку.

Андрій ВАКУЛЕНКО, „Високий Вал”

А от „Молодь – надія України” звинуватила цю організацію, близьку до „Партії регіонів”, у крадіжці та фальсифікації:

Партія регіонів, чий кандидат на минулих президентських виборах прославився на весь світ застосуванням адмінресурсу та посиланням нецензурними словами виборців, які задають цікаві питання, схоже почала фінансування сфальсифікованих соціологічних досліджень.

І якщо у молодості, подейкують, Віктор Федорович починав свою кар’єру з крадіжок пижикових шапок, то його політичні побратими зі „Спілки українських молодіжних організацій” у Чернігові поки що успішно намагаються вкрасти та привласнити вуличне опитування «Вибори на Майдані».

Так за повідомленням чернігівської газети «Високий Вал» „Спілка українських молодіжних організацій” начебто провела 7 липня соціологічне дослідження «в рамках всеукраїнського дослідження „Вибори на майдані – 2006”, показало, що рейтинг Віктора Ющенка поповз до низу» http://sian-ua.info/index.php?module=pages&act=print_page&pid=2456

Голова Молодіжної Центральної виборчої комісії та лідер ВМО «Молодь – надія України» Вадим Гладчук, що з 1999 року організовує процес попередніх вуличних голосувань «Вибори на Майдані» висловлює свій рішучий протест спробі привласнити та поставити на службу для роботи на замовлення політичними структурами з Партії регіонів та СДПУ (0) популярне вуличне дослідження електоральних симпатій від ВМО «Молодь – надія України».

ВМО «Молодь – надія України» закликає виборців ігнорувати та не вірити брехливим повідомленням про «Вибори на майдані – 2006», якщо їх не оприлюднює голова Молодіжної ЦВК Вадим Гладчук.

Bookmark and Share