З 13 по 22 жовтня 2006 року в Києві за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту пройде засідання 53-ї міжнародної сесії Європейського молодіжного парламенту


З 13 по 22 жовтня 2006 року в Києві за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту пройде засідання 53-ї міжнародної сесії Європейського молодіжного парламенту.

Учасниками сесії будуть 310 представників з 30 європейських країн, віком від 16 до 22 років. Це молоді європейці, які проходять складний багаторівневий відбір у своїх країнах. Більшість молодих парламентарів – школярі та студенти провідних європейських освітніх закладів, які пов’язують свої майбутнє з роботою в європейських структурах.


Довідково:
Міжнародна сесія Європейського молодіжного парламенту започаткована 1987 році, мета якої дати змогу молодим людям поділитися своїми поглядами, глибше ознайомитися з проблемами загально європейського та світового масштабу.

Протягом десяти днів учасники сесії працюють в комітетах, де вони розробляють рішення нагальних політичних, економічних, соціальних та культурних проблем ЄС та світу. Результатом такої роботи є резолюція, які містить ідеї та рішення, обговорені та прийняті комітетом. Кожен комітет представляє та захищає резолюцію на Генеральній асамблеї сесії. Резолюції, які приймаються простою більшістю голосів на Генеральній асамблеї, передаються до Європейського парламенту та Європейської Комісії як ініціатива молоді. Це моделювання надає молодим людям безцінний досвід процедури розгляду і прийняття рішень в парламенті та допомагає розвинути навички публічних виступів та роботи в команді.

Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація “Європейський молодіжний парламент – Україна” є аполітичною, неприбутковою організацією, що представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні. Європейський молодіжний парламент – Україна є виключно молодіжною ініціативою, заснованою молодими людьми, студентами університетів Києва, організована і керується молоддю (віком від 16 до 23 років).

Мета – поширення ідеї інтеграції України у європейське суспільство серед української молоді за допомогою відкритих форумів та діалогу.

Серед членів Європейського молодіжного парламенту – Україна налічується близько 200 молодих людей з різних регіонів України.

Організація відкрита для української молоді, що має про європейські інтереси та підтримує ідею забезпечення прав людини і хотіли б докласти зусиль у розбудову демократичного громадянського суспільства в Україні.

http://www.kmu.gov.ua/sport/control/uk/publish/article?art_id=70528&cat_...

Bookmark and Share