Міжнародний відкритий конкурс візуальних мистецтв «ЕЙДОС-2006»


Міжнародний благодійний фонд «ЕЙДОС» вперше проводить з вересня 2006 по травень 2007 рр. Міжнародний відкритий конкурс візуальних мистецтв для творчої молоді «ЕЙДОС-2006», за темою «Музей сучасного мистецтва».

Цей конкурс покликаний привернути увагу широкої громадськості до українського сучасного мистецтва і допомогти творчій молоді розкрити свій потенціал.

Головне завдання конкурсу – пошук нових ідей та імен, що зможуть адекватно представляти Україну світовій художній спільноті, а також сприяння створенню в Україні молодіжної арт-сцени, яка забезпечить молодим талантам можливість зробити перші кроки в арт-просторі України.

«Ейдос - 2006» відбувається за організаційної та методичної підтримки Міністерства культури і туризму України.

До участі в конкурсі запрошені молоді митці віком від 17 до 37 років, які запропонують своє бачення музею сучасного мистецтва та представлять художні артефакти саме для такого музею.Конкурс пройде в два етапи. Перший (до 15 листопада 2006) – відбірковий тур. Переможцям першого туру будуть надані гранти для реалізації проектів.

Другий – фінальний – тур пройде у травні 2007 року у вигляді виставки проектів-фіналістів у декількох залах та галереях Києва, а також на тимчасових виставкових площах в центральній історичній частині Києва за участю представників культурної, політичної, бізнесової та дипломатичної спільноти.

Переможці конкурсу будуть визначені журі, яке включає в себе провідних експертів і кураторів України та з-за кордону, серед яких Василь Цаголов, Павло Маков, Віктор Сидоренко, Олександр Соловйов та інші. Також, буде враховуватись і думка відвідувачів, яка визначить їх позиції за допомогою анкет.
Найкращі роботи в кожній номінації будуть відзначені першими преміями еквівалентними 2000 доларів США кожна.

За детальною інформацією та запитаннями можна звернутись на сайт фонду «ЕЙДОС» або за тел. (044) 278-33-36 .

EIDOS
http://www.eidosfund.org/

Bookmark and Share