Акції за зняття обласного прокурора переносяться до Києва


Наметове містечко, яке 6 червня 2005 року встановили члени Національного Альянсу, про що повідомляє прес-служба цієї молодіжної організації, та Комітету національного порятунку згорнуто. За місяць в наметовому містечку було проведено збір підписів за висловлення недовіри прокурору Андрію Гілю. Неодноразово жителі наметів нагадували працівникам прокуратури про себе і свої вимоги, а саме проводили гучні акції протесту під вікнами будівлі прокуратури. Але це не дало результатів, ніхто до молодих людей так і ні разу не вийшов.
А от погрози жителям наметового містечка надходили постійно. 20 червня було скоєно напад на мешканців містечка. Справу про побиття членів Національного Альянсу і багато інших справ (це і порушення виборчих прав на Волині, стеження за штабом Національного Альянсу та інше) обласною прокуратурою було проігноровано.
Остання акція відбулась 30 червня 2005 року під час якої члени Національного Альянсу викинули у смітник під прокуратурою листки паперу з назвами справ, які не розглядались прокуратурою, а після цього представники Національного Альянсу пішли до прокурора, щоб особисто зробити подарунок у бібліотечний фонд прокуратури. Таким подарунком були Конституція України та підручник “Прокуратура України”.
Представники Національного Альянсу і Комітету національного порятунку висловили намір їхати до Києва, де незабаром відбудеться пікетування Генеральної Прокуратури та Секретаріату Президента України. Не виключений варіант, що біля приміщення даних установ буде встановлене волинське наметове містечко. Лишати справу невирішеною після боротьби, що тривала місяць пікетувальники не збираються. Декучмізація мусить продовжуватись!

Bookmark and Share