Міжнародний інвестиційний форум "Волинські ініціативи"


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в першому Міжнародному інвестиційному форумі «Волинські ініціативи», що відбудеться 27 жовтня 2006 року у м.Нововолинськ, Волинської області, за сприяння міського голови В.Б.Сапожнікова і покликаний представити можливості інвестиційного розвитку міста та регіону.

Організатор – Управління економічної політики та інвестицій Нововолинської міської ради.

Спеціальний запрошений гість Форуму –
Муніципальна програма врядування та сталого розвитку Програми розвитку ООН (МПВСР/ПРООН) з презентацією програми підтримки проектів сталого розвитку громад;

Головний патнер форуму – Європейська Бізнес Асоціація в Україні, що об’єднує понад 580 найпотужніших європейських та українських компаній, які зацікавлені у розширенні своєї інвестиційної діяльності на Волині.

Партнери:
Український центр сприяння іноземному інвестуванню Міністерства економіки України – партнер у залученні великих інвесторів на Волинь;
Волинський обласний фонд підтримки підприємництва – інформаційна та навчальна підтримка, пільгове кредитування малого бізнесу.

Спеціальний інформаційний партнер: Миколаївський коледж преси та телебачення – висвітлення Форуму у близько 600 регіональних та національних ЗМІ.

Генеральний страховий партнер – Міський представник страхової компанії "Generali Garant" – нове ім’я "Гарант Авто", надійного партнера українського бізнесу вже протягом 15 років.

Свої пропозиції представлять понад 120 підприємств, банків, лізингових та інвестиційних компаній, кредитних спілок та фінансових груп.

Завданням форуму є налагодження безпосереднього спілкування представників малого та середнього бізнесу з потужними підприємницькими, фінансовими та грантовими структурами, обмін пропозиціями та налагодження прямого партнерства.

Інвестиційні заявки учасників будуть видані у вигляді електронного каталогу та надані всім учасникам і партнерам Форуму, а також опубліковані на офіційному сайті Форуму.

На конкурсних засадах найцікавіші проекти будуть включені у Місцеву інвестиційну програму міста Нововолинська на 2007 – 2011 роки, з метою залучення низьковідсоткового кредитування у розвиток малого, середнього та комунального бізнесу у місті.

Вартість повної участі у форумі: для юридичних осіб 300 грн., для приватних підприємців - 150грн. Заочна форма участі – 100 грн.

Для реєстрації надішліть Заявку на електронну адресу natalya@investnv.biz, або по факсу (03344) 410-01 Кількість учасників форуму обмежена. Заявка повинна надійти в Оргкомітет до 23 жовтня 2006 р.
Більш детальну інформацію про міжнародний інвестиційний форум «Волинські ініціативи» Ви можете отримати на Веб сайті www.investNV.biz або телефоном (03344) 323-35, контактна особа – Наталія Мартинюк.

З повагою,
Олександр Бабій,
Голова Оргкомітету

Bookmark and Share