XIІІ Всеукраїнський фестиваль молодіжного мистецтва «Нівроку-2006»


14-15 жовтня 2006р. у місті Тернопіль (парк Топільче) Народно–демократична ліга молоді та Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” за сприяння Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту проводять XIІІ Всеукраїнський фестиваль молодіжного мистецтва «Нівроку-2006».

Всеукраїнський фестиваль молодіжного мистецтва “Нівроку” заснований у 1991 році і є ровесником незалежності України. Основними засадами його з часів заснування є некомерційність, неконкурсна основа, виконання творів українською мовою, підтримка сучасних напрямків української музики.

Фестиваль “Нівроку” вже давно став візитною карткою Тернопільської області і значною подією у культурному житті України та викликає неабияку зацікавленість столичних і регіональних ЗМІ.

З дня заснування (26 червня 1991 року) і по сьогоднішній час, фестиваль проводиться кожен рік.

За час його існування, в концертах приймали участь вже відомі виконавці та гурти, такі як „Плач Яремії”, „Мертвий півень”, „Танок на майдані Конго”, „Тартак”, “Гайдамаки”, “Крихітка Цахес”, “СКАЙ”, “Борщ”, “Фактично самі”, „Росава”, „Вій”, “Оркестр Янки Козир”, Оt Vinta, „Спалахнув шифер”, „Моторролла”, Nameless, „Автентичне життя”, „Ті, що падають вгору”, „Він знає”, „Димна суміш”, „Чорний вересень”, „Анна Марія”, „Нічлава блюз”, “Вінки”, “Тол”, “Карна”, “Холодне сонце”, “Основний показник”, „Анна”, “Фаберже”, “Щастя”, “Назад шляху немає”, “Квадраджесіма”, “Далеко”, “Королівські зайці”, “Ламанш” та багато інших.

Час вносить свої корективи, тому кожного року відвідувачів фестивалю чекають нововведення. Так, вже другий рік поспіль гостей Тернополя чекає наметове містечко, що розкинулось обабіч сцени. Таким чином питання житла, для гостей міста відпало. Також на сайті фесту (www.nivroku.te.ua) можна знайти детальну інформацію про розцінки у тернопільських готелях.

Головним сюрпризом цьогорічного дійства стане денна сцена, розташована на Козацькому острові, за оборонними мурами. Власне, там гості зможуть зануритися в епоху середньовіччя, спостерігаючи за лицарськими турнірами. Порід із закутими в обладунки лицарями пройдуть змагання з екстремальних видів спорту та гарцюватимуть бі- бої, які не тільки продемонструють свою майстерність, але й проведуть майстер-клас для охочих.

Гедлайнерами „Нівроку-2006” будуть «Ot Vinta» та «Борщ». Хоча, при детальному розгляді програмки, не можливо не помітити й інші улюблені загалом гурти, такі, як «Холодне сонце», «Анна», «Карна», «Навколо кола», «Оратанія», «Широко закриті очі», «Полинове поле» та «Audi sile».

Детальну інформацію про програму та учасників фестивалю «Нівроку-2006» шукайте в Інтернеті за адресою: www.nivroku.te.ua.Bookmark and Share