Близько 7 тисяч молодих людей з усієї Львівської архиєпархії візьме участь у Патріаршому молодіжному соборі


Наступний – 2007 рік проголошений УГКЦ “Роком молоді”. З нагоди цього 21 та 22 жовтня у Львові відбудеться Патріарший молодіжний собор під назвою “Молодь у Церкві III тисячоліття”, мета якого – пізнати ставлення молодої людини до Церкви, дізнатися про проблеми, які є на заваді тісніших стосунків молоді та Церкви та пошук шляхів їх вирішення. У Соборі візьме участь близько 7 тисяч молодих людей з усієї Львівської архиєпархії. Про це Західну інформаційну корпорацію повідомили в управлінні у справах сім'ї та молоді Львівської ОДА, яке виступає одним з співорганізаторів собору.
Собор складатиметься із двох частин: науково-практичної конференції, яка проходитиме 21 жовтня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, та з’їзду молоді 22 жовтня на площі перед ЦТДЮ Галичини, який почнеться Архиєрейською Божественною Літургією під супровід хорової капели “Дударик”, а завершиться культурною програмою для молоді. На з’їзді будуть представлені також молодіжні спільноти та чернечі чоловічі й жіночі згромадження.
У Молодіжній комісії Львівської архиєпархії УГКЦ повідомили, що під час науково-практичної конференції молодь зможе познайомитися між собою, а також із владою – як церковною, так і світською й окреслити шляхи взаємодії. Натомість, на з’їзді молоді відбудуться представлення молодіжних спільнот, рівно ж будуть представлені монаші згромадження, оскільки чернече життя – це також можливість доброго вибору для молодої людини.
«Також хочемо показати в реальності молодій людині, що можна добре розважатись і по-християнськи, без жодного алкоголю чи наркотиків. Крім того, на цьому з’їзді будуть короткі промови священиків, а також представників влади, в яких вони в доступній і цікавій для молоді формі могли б відкрити якусь добру ідею і закликати молодь до її практикування.

З’їзд – це добра нагода збудити молодь зі “сну”. При великому здвигу народу у будь-якій добрій акції людина себе почуває гордою у доброму розумінні цього слова, через свою приналежність до цих людей, до цього народу, до цієї Церкви», – зазначено у повідомленні Молодіжної комісії Львівської архиєпархії УГКЦ.

© 2004 Інформаційне агентство „Західна інформаційна корпорація”


Bookmark and Share