18 жовтня біля Кабінету міністрів України пройде мітинг студентів


18 жовтня біля Кабінету міністрів України представники ВМО "Молодь - надія України", ГК "Громадський опір України", ГО "Помаранчева хвиля", Київське братерство студентів і ряд інших молодіжних організацій мають намір провести мітинг на захист прав студентів.

Як повідомив лідер ВМО Вадим Гладчук, студенти будуть вимагати підвищення стипендій, виконання конституційної норми про безкоштовну освіту, відмову від дискримінаційної системи поселення до гуртожитків, а також зниження плати за проживання в студентських гуртожитках.

Серед вимог - притягнення до кримінальної відповідальності чиновників, причетних до торгівлі дипломами, проведення правоохоронними органами комплексної перевірки держзакупівель, здійснених Міносвіти за останні два роки, відставка міністра освіти та науки Станіслава Ніколаєнка.

У Гладчук також повідомив, що студенти будуть домагатися зустрічі із прем'єр-міністром Віктором Януковичем, якому "мають намір пояснити, що Міносвіти сьогодні займається "винятково дерибаном бюджетних коштів, а не освітою або наукою", - повідомив Гладчук.

За словами В.Гладчука в ході мітингу біля стін Кабміну буде проведено аукціон із продажу імпровізованого диплому про вищу освіту.Bookmark and Share