Стипендії Чівнінг Інституту Відкритого Суспільства та Міністерства закордонних справ Великої Британії на 2007-2008 рр.


Інформаційно-консультативний центр „Міжнародна освіта” запрошує громадян України взяти участь у конкурсі на отримання стипендій за програмою “Чівнінг” Інституту Відкритого Суспільства / Міністерства Закордонних Справ Великої Британії на 2007 – 2008 рік.

Стипендіальна програма надає можливість одержання післядипломної освіти, термін навчання - до 1 року. Стипендія покриває всю вартість навчання в університеті, витрати на проїзд до Великобританії, а також основні витрати на проживання для однієї особи.

До Вашої уваги такі стипендії в рамках програми:

• Стипендія на проведення досліджень протягом 9 місяців в Оксфордському університеті (жовтень 2007 – червень 2008р.) з метою сприяння роботі над кандидатською дисертацією апліканта, який має на меті подальший захист дисертації в Україні. Стипендії призначені для досліджень в галузі гуманітарних, соціальних наук або дисциплін, пов’язаних з дослідженням навколишнього середовища.

• Тримісячна стипендія на дослідження в галузі прикладних соціальних наук в Оксфордському університеті для посадових осіб, експертів або консультантів, які працюють у державних органах або громадських організаціях і мають бажання здійснити дослідження за темами, які безпосередньо стосуються вдосконалення діяльності або функціонування цих інституцій.

• Однорічна стипендія для одержання ступеню Магістра в Оксфордському університеті. Кандидати можуть отримати перелік чинних напрямків у Інформаційно-консультативному центрі “Міжнародна освіта - Академія”. Апліканти повинні подати дві аплікаційні форми: одну – до ІКЦ “Міжнародна освіта” (з метою отримання стипендії), другу – до Оксфордського університету (для вступу до університету).

• Дванадцятимісячна стипендія для одержання ступеню Магістра з політичної філософії (Ідея толерантності) в Йоркському університеті (жовтень 2007 – вересень 2008р.).

Претенденти повинні мати відмінну академічну кваліфікацію, чітко і точно зазначити, що вони мають намір вивчати; а також вільно володіти англійською мовою.

Додаткову інформацію та аплікаційні форми можна одержати в:

Інформаційному центрі “Міжнародна освіта - Академія”
НаУКМА, 5 корпус
вул.Волоська, 8/5, кім. 319,
Київ, 04070, Україна
Телефон: (044) 425 60 33
Електронна пошта: dp_educ@ukma.kiev.ua

Кінцевий термін надходження заповнених аплікаційних форм за зазначеними адресами - 24 листопада 2006 року. Інтерв’ю для кандидатів, які пройшли попередній відбір, відбудеться в Україні протягом тижня, який починається 9 квітня 2007 року.

Розглядатися будуть лише кандидатури тих осіб, які зможуть бути присутні на інтерв’ю впродовж зазначеного тижня.

Інформаційний центр “Міжнародна освіта - Академія”
www.civicua.org

Bookmark and Share