ФМЛУ запрошує до участі у міжнародній стипендіальній програмі


Відповідно до офіційного звернення британського Благодійного фонду ім. Джона Сміта (John Smith Memorial Trust) до Ігоря Шевченка, Президента Форуму Молодих лідерів України (ФМЛУ), Секретаріат Форуму з приємністю оголошує про початок відбору української талановитої молоді для участі у конкурсі на здобуття стипендії на навчання у Великобританії у 2007 році за спеціальною Міжнародною стипендіальною програмою ім. Джона Сміта (John Smith Fellowship Programme).

Метою програми, що носить ім’я одного з найбільш шанованих британських політичних діячів, є поширення інформації про демократичні засади існування суспільства у світовому масштабі. Програма, що триває 5 тижнів, реалізується шляхом теоретичного навчального курсу в Лондоні та серії практичних стажувань у провідних демократичних громадських організаціях Великобританії.
Благодійний фонд ім. Джона Сміта запрошує до участі у стипендіальній програмі перспективних молодих лідерів України, здатних впроваджувати розвиток демократичного суспільства у своїй країні, - політиків, державних службовців, правників, журналістів, та представників громадських організацій. Серед найголовніших критеріїв відбору учасників – вік 25-35 років, досвід громадської роботи з впровадження демократії та вільне володіння англійською мовою (усною та письмовою).

Форум Молодих лідерів України радо вітає ініціативу Благодійного фонду ім. Джона Сміта та запрошує свої учасників та численних однодумців взяти участь у конкурсі.

Прийом аплікаційних форм від потенційних кандидатів на участь у стипендіальній програмі ім. Джона Сміта 2007 року триває до 7 листопада 2006 року. Детальніше про програму та процедуру відбору можна дізнатися на сайті: www.johnsmithmemorialtrust.org.


Bookmark and Share