РІВНЕНСЬКИЙ ДОСВІД ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ МОЛОДІ РОЗМІЩЕНО В ІНТЕРНЕТІ


Презентацію інформаційного інтернет-ресурсу з формування здорового способу життя молоді на Рівненщині провела сьогодні в Рівному обласна громадська організація “Європейський молодіжний центр”. На вебсайті www.health.rv.ua акумульовано досвід, набутий в ході втілення українсько-канадського проекту “Молодь за здоров’я-2”, який з вересня 2003 року в краї реалізує Український інститут соціальних досліджень за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку (CIDA) та Канадського товариства охорони здоров’я (CSIH).
На сайті вміщено нормативно-правові документи, наприклад, розпорядження, накази керівників місцевих органів влади, регіональні програми, а також видання, навчально-методичні розробки, що стосуються різноманітних аспектів формування здорового способу життя, інформацію про найцікавіші програми, втілені волонтерами та партнерами проекту. Так, за словами начальника управління у справах сім’ї та молоді Рівненської обласної державної адміністрації Михайла Волинця, з вересня 2003 року на Рівненщині, зокрема, у Березнівському районі, який був обраний для пілотної адаптації канадської моделі формування здорового способу життя, за фінансової підтримки проекту “Молодь за здоров’я-2” було реалізовано 49 різноманітних програм.
Особливістю сайту є віртуальний клуб прихильників здорового способу життя, де молоді люди, які хочуть позбутися шкідливих звичок, знайдуть однодумців. Окрім цього, відвідувачі сайту можуть отримати анонімну консультацію лікаря.
На думку президента Рівненської обласної громадської організації “Європейський молодіжний центр” Віктора Гомоля, створення сайту зумовить активний інформаційний обмін між фахівцями з питань профілактики захворювань, молоддю, представниками місцевих органів влади, неурядових організацій, засобів масової інформації, громад. Він запросив до співпраці всіх, хто працює в сфері профілактики тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин, протидії поширенню ВІЛ/СНІДу та інших захворювань, що передаються статевим шляхом, пропаганди фізичної активності, раціонального харчування.
Вебсайт – це результат втілення Рівненською обласною громадською організацією „Європейський молодіжний центр” проекту „Створення інформаційного ресурсу з формування здорового способу життя молоді Рівненщини в мережі Інтернет”, який реалізовано в рамках грантової програми українсько-канадського проекту „Молодь за здоров’я-2” за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку (CIDA), Канадського товариства охорони здоров’я (CSIH) та Українського інституту соціальних досліджень.
У презентації взяли участь начальник управління у справах сім’ї та молоді Рівненської обласної державної адміністрації Михайло Волинець, президент Рівненської обласної громадської організації “Європейський молодіжний центр” Віктор Гомоль, веб-розробник Ігор Свист.

"ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР"
Контакти: Тел.: 8-097-924-3960

Bookmark and Share