Відкритий форум студентської преси UNIPRESS


Київський національний університет імені Тараса Шевченко (КНУ) та студентська газета УНІВЕР 21 жовтня з 10:00 до 16:00 проводять Відкритий форум студентської преси UNIPRESS.

Мета Форуму - розвиток співпраці та підвищення якості студентських газет.

Форум студентської преси розрахований на всіх, хто займається студентською пресою. Тих, хто регулярно випускає студентські газети та на тих, хто через певні проблеми не виходив декілька місяців. Він має за мету зацікавити тих, хто лише збирається видати свою унікальну студентську газету; хто вірить, що має конкурентні переваги перед іншими і хто знає, що сказати студентству.

На Відкритому форумі студентської преси UNIPRESS відбудуться презентації студентських газет, робочі групи з питань інформаційного наповнення газет та з питань розробки спільних комунікаційних каналів. Майстер-клас зі створенню газети факультетського рівня з нуля.

Щоб потрапити на UNIPRESS потрібно заповнити анкету та надіслати її організаторам. Анкети існують двох типів: одна для редакторів вже існуючих студентських газет, друга – для тих, хто лише хоче створити газету. Обидві анкети можна знайти на сайті www.unipress.org.ua. Анкети також можна отримати за адресою univer.media@gmail.com або зателефонувавши 8 (068) 351-87-99 (Єгор).Bookmark and Share