Научно-технічна характеристика "Запорожсталі" для молодих спеціалістів


На "Запорожстали" молодіжна науково-технічна конференція традиційно проводиться напередодні дня народження підприємства. Цього року вона почнеться 16 листопада, у день 73-річчя комбінату.

До участі в ній запрошуються люди творчої думки з різних підрозділів у віці до 35 років, що мають пропозиції з удосконалення виробничого процесу, а також фахівці інших металургійних підприємств України і країн ближнього зарубіжжя, студенти профільних вузів.

Відмінністю цієї конференції стане рекордна кількість секцій - дванадцять. До уже наявних додасться секція менеджменту якості. Її створення обумовлене актуальністю питань, що стосується системи управління якістю.

Як і раніше, переможці і призери всіх секцій будуть матеріально заохочені. За перші місця передбачені грошові премії в розмірі 1000 грн., за другі - 500 грн., за треті - 300 грн.

Заявку на участь варто подати в оргкомітет до 20 жовтня.

До цього дня необхідно надати головам секцій доповідь і його тези в двох варіантах: електронному і друкованому . Ще один електронний варіант тез надається у відділ по роботі з молоддю, можна по електронній пошті - на адреси pshenіchіy@zaporіzhstal.com, hrol@zaporіzhstal.com.

Детальна інформація - по телефоні 218-30-72.

Джерело: ПРОМЕТАЛ

Bookmark and Share