м. Хмельницький: Місцеві ради на пропорційній основі. Аналіз першого півріччя діяльності.


26 жовтня, о 13.00 в приміщенні громадської організації «Асоціація жінок у бізнесі» (вул. Проскурівська, 60/1, 4-й поверх) відбудеться прес-конференція депутатів місцевих рад на тему аналізу роботи новообраних у цьому році місцевих рад, що вперше були сформовані на партійній основі.

У прес-конференції візьмуть участь:
- Любомир Грицак, координатор проекту Інституту Політичної Освіти «Програма навчання депутатів місцевих рад», м. Київ;
- Юрій Драч, заступник Голови Летичівської районної державної адміністрації,
депутат Летичівської районної ради;
- Олександр Солонтай, Голова Всеукраїнської організації «Фундації Регіональних Ініціатив», депутат Закарпатської обласної ради.

Учасники прес-конференції порушать проблеми, які є найбільш характерними для діяльності новобраного депутатського корпусу, дадуть власну характеристику якісному складу і оцінку першим крокам роботи депутатів місцевих рад в Україні.
Також учасники оприлюднять найбільші очікування депутатів щодо змін у процес формування реального місцевого самоврядування та дадуть відповіді на актуальні питання, що стосуються регіону та України в цілому.

Контакти організаторів прес-конференції у Хмельницькому:
м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 60/1, ГО «Асоціація жінок у бізнесі»,
4-й поверх
Руслан Рохов, тел.: +38-097-782-69-78

Контакти Інституту Політичної Освіти:
м. Київ, вул. Хрещатик, 44А
тел. (044) 278-55-16, 278-55-43
Оксана Однорал, тел.: +38-097-284-61-83.Учасники прес-конференції:

Л ю б о м и р Г Р И Ц А К
(на фото)
29 років, Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «МОЛОДИЙ РУХ», депутат Коломийської міської ради 4-го скликання, «Програма навчання депутатів місцевих рад» (Інститут Політичної Освіти (м. Київ),
Працював в Асоціації Економічного Розвитку Коломийщини (АЕРК), викладачем, помічником-консультантом народного депутата України Володимира Мойсика. Є упорядником посібника з досвіду місцевого самоврядування у країнах Європи.
Одружений, виховує сина. Проживає в м. Києві.

Контакти: +38-066-737-32-23, gritsak@online.com.ua
Ю р і й Д Р А Ч
31 рік, депутат Летичівської районної ради 5-го скликання ,депутат Старосинявської районної ради 3-го скликання, член партії та голова Старосинявської районної організації партії „Реформи і Порядок” з 1999 року.
Працював заступником директора з міжнародних зв’язків гімназії №2 м. Хмельницького та редактором газети „Віч на віч”. З 2005 року – заступник Голови Летичівської районної державної адміністрації.
Проживає в Старосинявському районі Хмельницької області.

Контакти: +38-067-258-11-85, drach_yv@ukr.net
О л е к с а н д р С О Л О Н Т А Й
26 років, депутат Закарпатської обласної ради 5-го скликання, депутат Ужгородської міської ради 4-го скликання, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» (ресурсні центри підтримки молодіжного руху в Україні), тренер «Інституту Політичної Освіти» (м. Київ).
Працював в Асоціації Міст України, менеджером виборчих проектів МБФ «Відродження», в проектах міжнародних організацій.

Контакти: +38-050-372-51-00, fri@pohsta.org.ua

Bookmark and Share