Польсько-українська Академія молодіжних організацій «Нове завтра»


Вінниця, з 28 листопада до 1 грудня 2006 року.
Громадська організація «Тратва»(Ольштин, Польща) та Громадська організація «Іниціатива»(Вінниця, Україна) за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща реалізовує навчальну програму з формування навиків підтримки місцевих молодіжних ініціатив в сфері культурної та міжвікової інтеграції(Молодь-Дорослі).

28 листопада - 1 грудня 2006 року Навчальна програма «Нова молодь – нові дорослі. Як творити локальні програми і міжвікові коаліції» для лідерів молодіжних груп, громадських організацій, рухів.
До участі запрошуються лідери молодіжних груп, громадських організацій, рухів, які зацікавлені у формуванні навиків підготовки програм у сфері підтримки місцевих молодіжних ініціатив, застосування інструментів включення молоді в культурні та міжвікові програми.
Аплікаційна форма. А.

28 листопада – 1 грудня 2006 року Навчальна програма «Нова молодь – нові дорослі. Як творити локальні програми і міжвікові коаліції» для працівників центрів соціальних служб для молоді, педагогів, представників громадських організацій, що займаються підтримкою місцевих ініціатив в громадах.
До участі запрошуються працівники соціальних служб для молоді, відділів у справах неповнолітніх, педагоги, представники громадських організацій, що займаються підтримкою місцевих ініціатив в громадах, які зацікавлені у формуванні навиків підготовки програм у сфері підтримки місцевих молодіжних ініціатив, застосування інструментів включення молоді в культурні та міжвікові програми.
Аплікаційна форма. В.

Організатори забезпечують учасникам витрати на переклад, проживання, харчування та в окремих випадках частково проїзд, забезпечують матеріалами.

Для участі у навчанні необхідно надіслати аплікаційну форму на адресу, вказану у контактах. Інформація про участь та порядок розміщення відібраним учасникам буде повідомлено 22 листопада до 17.00 електронною поштою чи факсом.

Кінцевий термін подання аплікацій: 21 листопада 2006 року.

За додатковою інформацією та аплікаційними формами звертайтеся: initiative.zhmerinka@gmail.com

КОНТАКТИ
Святослав Ніколайчук
Олег Левченко
Тел/факс: +380 4332 44552
E-mail: initiative.zhmerinka@gmail.com


Bookmark and Share