тренінг "Управління європейськими молодіжними проектами"


Програма "Фабрика мультиплікаторів – лідери європейської освіти"

У Львові 23-24 грудня 2006 року проходитиме Друга підсумкова конференція програми "Фабрика мультиплікаторів – лідери європейської освіти".

Громадська організація "Європейський діалог" запрошує представників громадських організацій, лідерів ініціативних груп та шкільних педагогів, які працюють у сфері неформальної освіти та європейської інтеграції, взяти участь у конференції.

Програма "Фабрика мультиплікаторів – лідери європейської освіти" підтримується Фондом імені Стефана Баторія, в рамках програми "Громадянські ініціативи у Східній Європі".

Підсумкова конференція програми також проходитиме у рамках проекту "Європейські молодіжні проекти", який реалізовується у співпраці з Донецьким дебатним центром і підтримується Міжнародним фондом "Відродження". Організаційне та методологічне сприяння заходу – Ресурсний центр SALTO для співпраці з країнами Східної Європи і Кавказу програми "Молодь".

Організатори покривають витрати, пов‘язані з проживанням і харчуванням учасників та забезпеченням роздатковими матеріалами. Найбільш активні учасники конференції будуть запрошені на тренінг "Управління європейськими молодіжними проектами", який відбудеться на початку березня у Львові.

Анкети подаються до 4 грудня 2006 року на адресу factory@dialog.lviv.ua.

Громадський Простір
http://www.cent.dn.ua/


Bookmark and Share