КИЇВ: Молодь закликають врятувати дітям життя


Розпочато реалізацію нового етапу Програми пропаганди донорства крові "Здай кров - врятуй життя!". У грудні цього року у провідних ВНЗ Києва відбудуться тематичні зустрічі зі студентами.

У такий спосіб Всеукраїнська молодіжна організація «СЯЙВО» - організатор Програми пропаганди донорства - вирішила привернути увагу студентської молоді до гострої проблеми нестачі в Україні донорської крові!

Партнером організації та проведення зустрічей виступив Національний Комітет Товариства Червоного Хреста України.

Програма «Здай кров – врятуй життя!» спрямована на порятунок дітей, хворих на онкологічні захворювання. ВМО «СЯЙВО», у співпраці з провідними профільними медичними установами – Київським міським центром крові, Дитячою клінічною лікарнею №1, ОХМАТДИТ та Київською обласною лікарнею, збирає інформацію про дітей, що знаходяться в цих лікарнях у вкрай важкому стані та потребують невідкладної донорської допомоги.

Саме тому ВМО «СЯЙВО» вбачає своїм першочерговим завданням донести цю інформацію до якомога більшої кількості молодих людей – потенційних Донорів.

Тож мета тематичних зустрічей «Здай кров – врятуй життя!» із студентами столичних ВУЗів - привернути увагу молоді до цінностей милосердя та взаємодопомоги та залучити студентів віком від 18 років до безоплатного адресного давання крові. Студенти матимуть можливість отримати вичерпну компетентну інформацію про сучасні процедури давання крові та її компонентів, дізнатись про можливість врятувати життя тих дітей, які цього потребують!

Офіційними Представниками Програми «Здай кров – врятуй життя!» є видатні українські спортсмени – Ганна Бессонова, Наталія Годунко, Олег Лісогор, гравці національної збірної України з футболу - Олександр Шовковський, Сергій Федоров, Владислав Ващук, та популярні музичні виконавці – Альона Вінницька, Валерій Харчишин (гурт „Друга ріка”), Сашко Положинський (гурт „Тартак”), Марта, гурти „Таліта Кум” та „Авіатор”.

В 2006 році Програма реалізується за підтримки Міністрества України у справах сім’ї, молоді та спорту та у партнерстві з Національним Комітетом Товариства Червоного Хреста України.

www.shine.org.uaBookmark and Share