Міжнародний конгрес молоді


Оголошується про проведення Міжнародного конгресу молоді на тему "Розвиток українсько-польської та міжнародної молодіжної співпраці в контексті Європейської інтеграції".

Мета конгресу – сприяння розвитку міжрегіональної молодіжної співпраці на національному та міжнародному рівнях на прикладі українсько-польських взаємин.

Учасниками конгресу є активісти молодіжних організацій з різних регіонів України, Польщі та інших країн, молоді підприємці, науковці, державні службовці, журналісти, представники органів місцевої та регіональної влади країн-учасниць, керівники комітетів і лідери депутатських груп Верховної Ради України тощо.

До переліку тем та дискусій конгресу пропонуються наступні:

- Молодь та доступ до інформації. Діагностика активності молоді – ступінь використання локальної інфраструктури. Молодіжна політика в Польщі та Україні. Чи вона існує? Міжрегіональна українсько-польська молодіжна співпраця: Євроінтеграційний аспект.

- Актуальні проблеми молодіжного середовища у світі: якість освіти, безробіття, кредитування, підтримка молодих родин, тощо. Позитивний досвід в реалізації міжнародних молодіжних проектів та програм у різних сферах: культура, наука, підприємництво, туризм, охорона навколишнього середовища, освіта та інші.

- Співпраця молодіжних організацій з органами державної влади на місцевому та регіональному рівнях. Досвід Польщі, України та інших країн. Сучасний стан розвитку молодіжних громадських організацій в Україні, Польщі та інших країнах. Участь молоді в громадському житті на різних рівнях. Підтримка молодіжного самоврядування: проблеми та перспективи.

Прес-конференція за участю організаторів та почесних гостей Конгресу відбудеться 1 грудня 2006 року. Місце проведення – готель “Житомир” (зала А, І-й поверх). Початок о 17:00.

Конференція відбудеться у Житомирі 1 та 2 грудня.

Для участі у конгресі необхідно подати заявку на адресу, вказану у контактах.

Кінцевий термін подання: 29 листопада 2006 року.

КОНТАКТИ

Оргкомітет конгресу
вул. Мала Бердичівська, 16, 10014 Житомир
Тел.: +38 (0412) 471 841 , +38 (0412) 418 928
Ел. пошта: spilka@zt.ukrtel.net

Джерело: Гурт, Молодіжна правда
Bookmark and Share