Lviv: Інформаційні технології на допомогу вчителеві


8 грудня у Львові відбудеться Всеукраїнська конференція «До питання інформаційних технологій у системі середньої освіти в Україні». ЇЇ проведення присвячене завершенню другого етапу проекту „Побудова освіченого суспільства в Україні. Інноваційні методи використання інформаційних технологій у професійному вдосконаленні вчителів”.

Також, на ній вперше для широкого кола слухачів буде представлено передову програму з навчання інформаційних технологій Тeach-it.net, що є новою для України.

Загальна проблема, знана як з польського, так і з українського досвіду, полягає в тому, що, на загал, багато шкіл є досить добре оснащені комп’ютерами, проте бракує фахівців, бракує навичок вчителям, щоб використовувати це технічне забезпечення хоча б на половину його потенційних можливостей. Тому, основне завдання, що стоїть перед педагогічними вузами та середніми школами, полягає в тому, щоб надати вчителям та учням необхідних кваліфікацій, які уможливлюють їхнє професійне вдосконалення та навчання впродовж усього життя.

Конференцію спільно організовують Український Католицький Університет та Католицький молодіжний освітній центр КАНА з Ґлівіце (Польща). Польська сторона виступає у даному проекті як співавтор, посередник та успішний реалізатор на польських теренах європейського досвіду програми Тeach-it.net.

Конференція проходитиме в новому корпусі Українського Католицького Університету за адресою: 79070, Львів, вул. Хуторівка, 35

Проект спонсоровано Канадсько-Польською фундацією розвитку з коштів Міністерства Закордонних Справ Польщі та Канадського аґентства з міжнародного розвитку (CIDA).

Джерело : Український Католицький Університет
Автор : Курочка Андрій, Величко Андрій
www.civicua.org

Bookmark and Share