РІВНЕ: проведення всеукраїнської молодіжної мистецької виставки «Маніфест»


Запрошуємо Вас на прес-конференцію з приводу проведення всеукраїнської молодіжної мистецької виставки «Маніфест», що діє з 2 по 8 грудня. Прес-конференція відбудеться 6 грудня 2006 року об 11 годині в приміщенні рівненського краєзнавчого музею, де і проходить сама виставка.

Молодіжний мистецький проект «Маніфест» представляє собою виставку різноманітних художніх робіт, виконаних у різних стилях та техніках. На виставці будуть представлені картини, аплікації, колажі, фотографії, одяг та аксесуари не лише рівненських молодих митців, а й відомих українських райтерів. Виставка покликана зацікавити велику кількість рівнян, оскільки свої роботи будуть представляти вже відомі в Україні та Європі художники з Києва, Тернополя, Львова, Рівного та Одеси. Роботи цих майстрів займають призові місця на всеукраїнських та міжнародних виставках.
Метою проекту «Маніфест» є популяризація сучасного мистецтва в Рівному, висвітлення творчих здобутків мистецької молоді Рівненщини та України. А також створення умов для розвитку та підтримки українського мистецтва та молодих художників.
Організатором проекту стала Рівненська міська молодіжна організація «Громадська мистецька формація «МЕТР»». Проект відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та Рівненської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив».

За додатковою інформацією звертайтесь до голови РММО «Громадська мистецька формація «МЕТР»»
Тимченка Тимура 80958416776,
або до менеджеру проекту
Білик Інни 80954847005

Рівненська регіональна організація ВМГО
“ФУНДАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ”
м.Рівне вул. Соборна,14а
тел. 80979783049 Кантарія Зураб (Голова обласної орг.)
тел. 80636179709 Позняк Вікторія (Голова міської орг.)
fri_rivne_info@ukr.net www.fri.net.ua www.fri.сом.uaBookmark and Share