Ющенко День місцевого самоврядування зустріне у Чернівцях. Він прочитає лекцію студентам та відкриє нову школу


Візит Президента України Віктора Ющенко на Буковину, котрий вже кілька разів переносився, передбачається на 7 грудня. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі ОДА.
Віктору Ющенку на Буковині пропонують відвідати нову школу у Мамаївцях, будівництво якої велося за кошти громади, меценатів, державного та місцевих бюджетів, а також зустрітися з представниками органів місцевого самоврядування. Місце зустрічі ще уточнюється. Можливо, що вона відбудеться у приміщенні школи або ж у Чернівцях в облмуздрамтеатрі.
Як і попередній Президент, Віктор Ющенко вже традиційно відвідає Чернівецький нацуніверситет ім. Ю.Федьковича, де зустрінеться з викладацьким складом та прочитає лекцію студентам. Після лекції планується двадцятихвилинна зустріч з місцевою пресою.
Останній раз на Буковині Віктор Ющенко був під час парламентської кампанії 2002 року. У 2004 році під час президентських виборів через хворобу візит Ющенка на Буковину було відмінено.
Робоча поїздка Ющенка у Чернівецьку область планувалася у листопаді цього року, але двічі з різних причин вона переносилася.Bookmark and Share