Проект “Культура та мистецтво для знедолених дітей і молоді”Донецьк, листопад 2006 року. Метою проекту є забезпечення доступності духовних і культурних цінностей для соціально вразливої категорії дітей, що знаходяться тривалий час у вимушеній ізоляції від зовнішнього світу.

Проектом запланована допомога дітям, що знаходяться довгий час в лікарнях, санаторіях, інтернатах і притулках, заповнити брак культурного розвитку. Для цього планується проведення низки заходів: концертів, лялькових спектаклів, показ мультфільмів і відеофільмів освітнього характеру безпосередньо в установах, в яких знаходяться діти.

У проведенні культурно-розважальних заходів братимуть участь діти з творчих колективів Будинків дитячої і юнацької творчості м. Донецька. Позитивні емоції, які одержать маленькі пацієнти лікарень, санаторіїв і вихованці інтернатів, сприятимуть їх швидкій реабілітації.

Крім того, проектом можливе залучення благодійних ресурсів для надання допомоги установам охорони здоров'я, освіти і соціального захисту, надання індивідуальних подарунків дітям, а також створення Опікунської Ради з духовного і етичного виховання дітей, позбавлених адекватного доступу до духовних і культурних цінностей.

КОНТАКТИ
Олена Красовська
Тел.: +38 (062) 348 9015
Ел. пошта: miloserdie@crf.donetsk.ua


РЦ "ГУРТ"


Bookmark and Share