Пропонуємо Вашій увазі посібник для вчителів "Дебати в школі. Як навчити учнів аргументації та публічному мовленню"


Центр політичної освіти пропонує Вашій увазі посібник для вчителів "Дебати в школі. Як навчити учнів аргументації та публічному мовленню". Копію видання можна отримати в офісі організації.

Посібник містить теоретичні та практичні матеріали для вчителів, інших освітян та всіх тих, хто навчає публічних дебатів, аргументації та керує дебатними клубами. В ньому описані методи та заняття, що можна використовувати в навчальній та позакласній роботі. Викладено вимоги та стандарти, що існують в Міжнародній освітній дебатній асоціації (IDEA) щодо проведення дебатів, суддівства та організації дебатних заходів.

Підготовка та друк цього видання здійснено в рамках проекту “Турнір з дебатів: Україна очима молоді”, реалізованому МГО “Центр політичної освіти” (Олексій Стасевич) за підтримки Головного управління у справах сім’ї та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Пропонуємо всім зацікавленим ознайомитись з посібником. Друковану версію можна отримати в офісі Центру політичної освіти, електронна копія розміщена тут: http://www.cpe.org.ua/downloads/item_215.html. Просимо зауважити, що наклад друкованого видання обмежений. Будь ласка, повідомте нас про бажання отримання видання, зетелефонувавши або електронною поштою.

Контактна інформація:
Олексій Стасевич, керівник проекту
Тел.: (044) 236 55 10, (067) 622 72 18
E-Mail: aleks.stassewicz@cpe.org.ua
www.cpe.org.uaBookmark and Share