ДОНЕЦЬК: Об'єднання громадян "Центр політологічних досліджень" запрошує...


Шановне панство! Вітаємо Вас із Новим Роком та Різдвом!

Об'єднання громадян "Центр політологічних досліджень" запрошує представників експертної громади, науковців та громадських діячів, а також практиків у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції взяти участь у створенні радіо- і телепередач з євроінтеграційної тематики. Відсутність об’єктивної інформації про європейську та євроатлантичну інтеграцію від неупереджених, політично незаангажованих експертів – представників наукового середовища, практиків та громадських діячів – дає простір для міфів та маніпуляцій свідомістю громадян. сприяти вирішенню цієї проблеми в межах громади Донецької області покликаний проект "Євроінтеграція в ефірі Донбасу", який Центр політологічних досліджень реалізує спільно з Донецькою обласною державною телерадіокомпанією, Донецькою обласною молодіжною організацією "Євроклуб", Науково-інформаційним Центром міжнародної безпеки і євроатлантичної співпраці Донецького національного університету, Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".

Радіопередачі в рамках проекту відбуваються в форматі прямих радіо ефірів вже більше півроку. Ефіри, тривалістю приблизно 45-50 хвилин, виходять на другому державному Радіо "Центр" на частоті 1359 АМ, щотижня по суботах з питань євроінтеграції, що два тижня по вівторках – з питань євроатлантичної інтеграції. Незабаром планується створення серії телепередач.

Зацікавлених осіб ми запрошуємо взяти участь безпосередньо в якості гостя в студії – експерта з будь-якої проблематики стосовно євроінтеграції, відносин України з ЄС, НАТО, СОТ чи інших актуальних питань. Ми готові обговорити будь-яку тематику та зручний для Вас час прямого ефіру або запису за контактним телефоном: (062) 304 40 97, (050) 102 90 03 (Владислав), або за адресою: ЦПД, вул. Університетська, 24, офіс 48 (4-й поверх історичного факультету Донецького національного університету).

Представників засобів масової інформації також запрошуємо до співпраці з метою створення інформаційних продуктів у сфері євроінтеграції. Сподіваємось на плідну, взаємовигідну співпрацю.

З повагою,
Керівник проекту,
Заступник виконавчого директора
Сергій Штукарін
Bookmark and Share