Ніколаєнко не заплатив 7 млн. Червоненку за проїзд студентів. Коли заплатить міністерство ?


За даними головного пасажирського управління Укрзалізниці станом за 7 місяців поточного року залізницями України перевезено 34094233 пасажирів пільгових категорій: школярів, студентів, пенсіонерів, інвалідів та інших. У зв’язку з великою кількістю пільговиків, що призвела до збільшення пасажиропотоку, зросла й проблема компенсації пільгових перевезень. Наразі державою відшкодовано лише 19092,1 тисяч гривень. Від облдержадміністрацій Укрзалізницею недоотримано компенсацію за перевезення громадян пільгових категорій у розмірі близько 80 відсотків від основної суми, а заборгованість з початку року складає 77374,1 тисяч гривень.

Якщо Львівська залізниця отримала 40,6 відсотків від понесених втрат залізниці, Придніпровська – 35,2 відсотки, Південна – 29,4 відсотки, Одеська – 28,8 відсотків, Донецька – 26,3 відсотки, то Південно-Західній залізниці компенсовано лише 14,3 відсотків коштів за перевезення пільговиків. За перевезення студентів вищих навчальних закладів І- ІV рівнів акредитації та учнів професійно-технічних училищ у приміському сполученні не отримано компенсацію від Міністерства освіти і науки України у розмірі 6884,4 тисячі гривень. Як повідомляє начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр Іванько, сума отриманої компенсації за 2005 рік включає в себе виплату заборгованості за 2004 рік.

Незважаючи на недоотримання компенсаційних коштів до бюджету залізничного транспорту, Укрзалізниця продовжує виконувати свої зобов’язання щодо перевезення пасажирів усіх пільгових категорій.

Bookmark and Share