В ЗАКАРПАТТІ ПРОХОДИТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ПІСЕННИЙ ФЕСТИВАЛЬ


18 січня об 11.00 в Ужгородському прес-клуб відбудеться засідання, головною темою якого стане представлення Міжнародного дитячого пісенного фестивалю «Children’sEurostar”. Захід проходить в області в рамках транскордонного співробітництва в країнах Карпатського Євро регіону під патронатом генерального консульства Словацької республіки в Ужгороді та за підтримки Закарпатської обласної, районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

Із журналістами зустрінуться:
Генеральний консул Словацької республіки в Ужгороді – Антон Лукачовіч
Директор словацького мистецького товариства „ГОНГ” – Владо Железняк
Начальник управління культури Закарпатської ОДА – Юрій Глеба

Про участь у конкурсі розкажуть юні співаки Іван Соханич (м. Ужгород) та Лівія Влад ( м. Тячів)


З ініціативи словацького мистецького товариства “ГОНГ”, керівником якого є Владо Железняк у країнах Карпатського Єврорегіону (Польща, Угорщина, Румунія, Словаччина та Україна), проходить міжнародний пісенний дитячий фестиваль “Children’s Eurostar”.
У вересні – жовтні 2006 року у 10 районах Закарпатської області пройшли відбіркові конкурси фестивалю. Всього у них взяли участь понад 450 учасників. До участі у півфіналі відібрано 100 фіналістів, з якими зараз проводиться творча підготовка.
Півфінали фестивалю будуть проводитись у 10 районах Закарпатської області з другої половини січня 2007 року. 10 переможців півфіналів візьмуть участь у національному фіналі, який відбудеться у м. Ужгород в березні 2007 року. А троє переможців національного фіналу будуть представляти Україну на міжнародному фіналі у м. Кошице (Словаччина) 1 червня 2007 року.
Учасниками конкурсів є діти віком від 7 до 15 років. Участь у фестивалі не потребує жодних вступних внесків та фонограм. Конкурсанти виступають у жанрі популярно музики.


Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: м.Ужгород, вул.Собранецька, 3.
Запрошуюються представники усіх ЗМІ.
Bookmark and Share