Молодіжна “Наша Україна” під Крутами ініціює створення Українського молодіжного блоку


"29 січня ми відзначатимемо роковини бою під Крутами. Тоді, у 1918 році, захищаючи Українську народну республіку від наступу армії Муравйова, загинуло 300 київських студентів. Молодіжна “Наша Україна” робить свій внесок у вшанування героїв”, - зазначив у інтерв'ю сайту RAZOM голова Молодіжного Союзу “Наша Україна” Степан Барна.

“Ми ініціюємо згуртування молодіжних організацій довкола ідеології збереження ідеалів Майдану. Плануємо об’єднати приблизно 15 молодіжних організацій. Серед них, в першу чергу, організації молодіжних форматів блоку “Наша Україна” (Молодий Рух, Християнсько-демократична молодь, Українська республіканська молодь, Молодий Собор) та ін.”, - розповів Степан Барна.
“29 січня біля монумента героям битви під Крутами ми плануємо провести мітинг-реквієм, на який запрошено знакових осіб держави (народні депутати, громадські діячі, молодіжний актив). Передбачається приїзд до тисячі учасників, - повідомив він. - Там же, під Крутами, ми озвучимо наміри підписати Угоду про створення молодіжного об’єднання на підтримку демократичних змін в Україні”.

“Саму Угоду про створення Українського молодіжного блоку ми хочемо підписати в Києві чи в Чернігові. В основу Угоди лягла передвиборча програма кандидата в президенти Віктора Ющенка “10 кроків назустріч людям” в частині молодіжної політики. Йдеться про соціальний захист молоді, матеріальну допомогу, отримання молодіжних кредитів, право на перше місце працевлаштування, захист української мови тощо”, - наголосив Степан Барна.

www.msnu.org


Bookmark and Share