СЕВАСТОПОЛЬ: Студенти для органів місцевого самоврядування


У м. Севастополі оголошено прийом заявок на участь в щорічному Всеукраїнському проекті «Студенти для органів місцевого самоврядування» Якщо Ви студент 3-5 курсу вищого навчального закладу, або аспірант денної форми навчання, Ви можете взяти участь в конкурсі на проходження стажування в органах місцевого самоврядування.

Переможець конкурсу проходить стажування в Севастопольській міській або районній Раді терміном п'ять місяців (з 15 березня по 15 жовтня, липень і серпень - канікули) і отримує СТИПЕНДІЮ.

Щомісячно стажисти беруть участь в різних семінарах, тренінгах з місцевого самоврядування, ораторського мистецтва, особового зростання в інших регіонах України.

По закінченню стажування Ви маєте можливість увійти до кадрового резерву державної служби, здобути корисні знайомства по всій Україні, отримаєте знання і досвід роботи в органах місцевого самоврядування. Кращі стажисти мають можливість наступного року пройти стажування у Верховній Раді України.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі необхідно:
- Вільно орієнтуватися в політичній ситуації в країні і Севастополі.
- Заповнити АНКЕТУ;
- Успішно пройти конкурсну співбесіду.

Анкету можна отримати, подзвонивши за телефонами: 931353, 241124, 80978175917, 80677591189 або по e-mail: Mirotvorec@nm.ru,www.ya.org.ua або в офісі громадської організації «Миротворець» за адресою: вул. Карантинна, 23

Останній термін прийому анкет - 15 лютого 2007 р. Якщо Ви бажаєте стати депутатом, посісти високу посаду в апараті державної служби, цей проект спеціально для тебе! Не упусти свій шанс бути першим!

Джерело : ГО "Миротворець"
Автор : Гефтман Андрій
http://www.civicua.org/news/view.html?q=905165


Bookmark and Share