Майбутні депутати в парламенті ?


Минулого тижня депутати Чернівецької міської учнівської ради вже традиційно відвідали Верховну Раду України з метою ознайомитися із роботою найвищого законодавчого органу України. Депутатам-учням за допомогою досвідченого екскурсовода здійснили захоплюючу мандрівку по історії українського парламентаризму. Майбутні парламентарі пройшлися кулуарами Верховної Ради, подискутували в її конференц-залі та оглянули з балкону сесійну залу парламенту після її нещодавньої реконструкції. В ці хвилини депутати-учні поставили собі за мету через декілька років повернутися в залу Верховної Ради в якості депутатів, міністрів, прем`єр-міністра чи навіть президента.

Учасники екскурсії мали нагоду закріпити свої знання з історії на практиці, маса цікавих та інтригуючих запитань лунали до гіда. Кожен депутат учнівської ради мав нагоду сфотографуватися біля монументальної картини «Державотворення» на згадку про цей хвилюючий день.

Також юні чернівчани відвідали історичні місця столиці України міста Київ.

Депутати та активісти Чернівецької міської учнівської ради вдячні Чернівецькому міському голові п. Миколі Федоруку за підтримку та сприяння в поїздці до Верховної Ради України.Володимир Бешлей, голова Координаційної ради

Чернівецької міської учнівської радиBookmark and Share