Інститут Політичної Освіти повідомляє про продовження реалізації проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності», започаткованого в 2006 році.


Метою даного проекту є підвищення рівня політичної освіти молодих депутатів місцевих рад в сфері місцевого самоврядування в умовах партійної структуризації місцевих рад, надання їм необхідних знань та практичних навиків, які в подальшому можуть використовуватися в повсякденній роботі.

Реалізація проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» передбачає проведення циклу семінарів для новообраних молодих депутатів місцевих рад, з залученням в якості лекторів кращих фахівців з питань місцевого самоврядування.

Семінари проводитимуться за сприянням представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Фонду Едуардо Фрея (Нідерланди), Центру Політичної Освіти та Тренінгів, Фундації „Україна - США”, Фонду Роберта Шумана (Франція).

Реалізація проекту триватиме з березня по грудень 2007 року і складатиметься із шести регіональних програм, які охоплюватимуть всі області України, АР Крим, міста Київ та Севастополь.

Умови участі:
- Депутат місцевої (міської, районної, районної в місті) ради;
- Вік до 35 років;
- Активна участь у громадсько-політичному русі на місцевому рівні.

Документи, що повинен надати кандидат на навчання:
1. Заповнена анкета кандидата на участь в семінарах;
2. Резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);
3. Есе на тему «Рік мого депутатства. Невдачі та здобутки» (має нараховувати біля 600 слів);
4. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, місцева рада, громадська організація тощо)

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати факсом 8 (044) 278-55-43, або електронною поштою ipo_deputaty@yahoo.com
Остання дата надсилання документів: 21.02.2007р.
Відібраних учасників буде повідомлено до 28.02.2007р.
Організаційні питання
Витрати учасників, включаючи проїзд, проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів беруть на себе організатори.

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті проекту Інституту Політичної Освіти „Місцеве самоврядування. Крок до ефективності” www.ipo-deputaty.ukrbiz.net
та звернувшись за телефонами: 8 (044) 278-55-43, 8 (066) 737-32-23 (Любомир Грицак), 8 (097) 284-61-83 (Оксана Однорал).

Координатор проекту Любомир Грицак

Bookmark and Share