КРУТИ. Олександр Солонтай: Основою для порозуміння між молодіжними організаціями стала не постать якогось політика, чи позиція конкретної партії


Як відомо, на 29 січня під Крутами, запланове підписання рядом молодіжних організацій України документу, що став би початком єднання молодіжного руху країни. З питанням прокоментувати ситуацію, редакція порталу звернулися до Голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Фундація Регіональних Ініціатив” Олександра Солонтая:
Вихідною крапкою для порозуміння між молодіжними організаціями стала не постать якогось політика, чи позиція партії – ми домовилися пропрацювати разом молодіжну платформу, як велику програму державної молодіжної політики, де було б своє бачення і щодо дій Президента, і КабМіну і Верховної Ради і навіть органів місцевого самоврядування. Ми домовилися разом напрацьовувати „молодіжні” законопроекти і разом домогтися посилення уваги до молоді, яка складає одну третину всіх виборців країни !
Основою для формування такої молодіжної платформи має стати спільне бачення у сфері:
- необхідних законодавчих змін у сфері молодіжної політики в Україні;
- доступу до освіти молоді незалежно від її майнового стану;
- вирішення проблем українського студентства;
працевлаштування та розвитку підприємницьких ініціатив молоді;
- соціальної підтримки та соціально–правового захисту молоді;
- національного та патріотичного виховання молоді;
- сприяння молоді у вирішенні житлових проблем та підтримка молодих сімей;
- розвитку молодіжного туризму;
- підтримки та розвитку ініціатив, щодо інтеграції України в європейський та євроатлантичний простір та розвитку міжнародного молодіжного співробітництва тощо.
Такий підхід дозволить взяти участь у спільній широкій коаліції найрізноманітніших молодіжним організаціям, долучитися до цього місцевим організаціям у всіх регіонах. Ті ж молодіжні організації, що мають угоди з політичними партіями, зможуть завжди в такому спілкуванні почерпнути величезний об’єм не тільки необхідних для роботи контактів та ідей, а й навіть конкретних проектів!Bookmark and Share