ДЛЯ РІВНЕНСЬКИХ МОЛОДІЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НАСТАЛА „ГАРЯЧА” ПОРА


Черговий раз громадські молодіжні організації міського та обласного рівнів мають шанс залучити кошти на реалізацію проектів у 2007 році з місцевого та обласного бюджетів. У січні цього року майже одночасно стартували конкурси проектів управління у справах сім’ї, молоді й спорту Рівненського міськвиконкому, а також управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. Міська влада пообіцяла на молодіжні проекти 40 тис. грн., а обласна – від 60 до 80 тис. грн.Пріоритети обласного конкурсу – профілактика негативних явищ у молодіжному та сімейному середовищі, сприяння зайнятості та молодіжному підприємництву тощо. Претендувати на фінансування тут можуть молодіжні організації міського, районного та обласного статусів. Кінцевий термін подання заявок – 1 лютого.

Ціль міського конкурсу – активізувати молодіжні та дитячі громадські організації Рівного до вирішення соціальних проблем міста, а також посприяти розвитку місцевих молодіжних організацій. У порівнянні з попереднім роком кошти під конкурс зросли з 30 до 40 тисяч, завдяки чому буде профінансовано проекти у таких окреслених напрямках: оздоровлення дітей та молоді, соціальна робота з дітьми і молоддю з особливими потребам, навчання волонтерів та молодіжних лідерів, їх інтелектуальний розвиток, а також профілактика шкідливих звичок у молодіжному середовищі.

Цього року міське управління по роботі з молоддю вперше запровадило механізм соціального замовлення, оголосивши паралельно конкурс на реалізацію пріоритетних молодіжних заходів. До їх числа належать „Студентська республіка – 2007”, „Студент року – 2007”; День молоді та молодіжні акції до Дня міста. На проведення цих заходів будуть виділені кошти, що передбачені бюджетом на заходи міського управління. Такий крок суттєво посилить роль молодіжних організацій та підвищить рівень відповідальності у реалізації перелічених заходів.

Проекти на міський конкурс приймаються до 19 лютого 2007 року.

Необхідні конкурсні матеріали можна отримати, звернувшись у відповідні установи або до Рівненського ЦСП.

http://www.civilsociety.org.ua/index.php?id=31&no_cache=1&tx_ttnews[tt_news]=1049&tx_ttnews[backPid]=1

Bookmark and Share