У ЧЕРНІВЦЯХ ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ


Визначено переможців обласного конкурсу “Молодий підприємець року”, яке організувало управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації і представництво Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Чернівецькій області, – повідомили 6 липня Західну інформаційну корпорацію у прес-службі Чернівецької ОДА.

У конкурсі брали участь керівники підприємств, фізичні особи-суб’єкти господарювання віком до 35 років. Вони подавали документи за трьома номінаціями: “Бізнес-початок” (фізичні та юридичні особи-суб’єкти господарювання, які зареєстровані у 2004 році), “Малий бізнес” (фізичні та юридичні особи-суб’єкти господарювання, які зареєстровані не пізніше, ніж у 2003 році та чисельність працюючих не перевищує 50 осіб); і “Середній та великий бізнес” (фізичні та юридичні особи-суб’єкти господарювання, які зареєстровані не пізніше, ніж у 2003 році та чисельність працюючих перевищує 50 осіб, а обсяг річного доходу повинен перевищувати 500 тис. євро). Одночасно з цими змаганнями проводився конкурс бізнес-проектів підприємницької діяльності.

Переможцем у номінації “Бізнес-початок” став чернівчанин Ю.Біденко (ремонт та продаж засобів радіозв’язку, у подарунок отримає комп’ютер від “ПриватБанку”); у номінації “Малий та середній бізнес” – жителька обласного центру Н.Скоропадик (пошив одягу, буде нагороджена призом від відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради); у номінації “Великий бізнес” переміг І.Троянівський (дистрибуція та реалізація продуктів харчування, йому відділ у справах сім’ї та молоді ОДА вручить факсовий апарат). Серед бізнес-проектів переміг чернівчанин І.Колясін.

Bookmark and Share