ОДЕСА: Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді України


5-6 лютого в Одесі починається серія тренінгів у рамках навчального курсу з багатогалузевого управління та співпраці. Навчальна програма проводиться в рамках проекту «Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді України», фінансованого Європейським Союзом, за підтримки Одеської облдержадміністрації та Міністерства освіти і науки України.

«Удосконалення управління багатогалузевою співпрацею для пропаганди здорового способу життя і запобігання ВІЛ/СНІДУ серед молоді»
Тренінговий курс з багатогалузевого управління та співпраці

Дата: 5-6 лютого 2007 р.

Час: 10:00

Місце: Регіональний тренінговий центр (Пл. Михайлівська, 17, к. 106)

Навчальна програма проводиться в рамках проекту «Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді України», фінансованого Європейським Союзом, за підтримки Одеської облдержадміністрації та Міністерства освіти і науки України.

Навчання пройдуть менеджери та адміністратори від державних обласних управлінь освіти, охорони здоров'я, культури та туризму, управління фінансів. Також для участі в тренінгу запрошені представники соціальних служб для молоді та кращі випускники тренінгового курсу “Стратегічне планування з пропаганди здорового способу життя і запобігання ВІЛ/СНІДУ серед молоді”, менеджери НДО, пов'язаних з молоддю.

Мета тренінгового циклу – навчити представників різних секторів суспільства – державного та недержавного – здійснювати плідну співпрацю в напрямках запобігання ВІЛ/СНІДУ і пропаганди здорового способу життя серед молоді, плануванню та управлінню, ефективному розподілу ресурсів.

Після навчання учасники зможуть:

1 побудувати регіональну мережу професіоналів на управлінських посадах, надати їм мо жливість розробляти, втілювати в життя та здійснювати контроль за виконанням багатогалузевих програм, пов'язаних із здоров'ям, які відповідають реальним потребам молоді;

2 представити моделі кращих національних і міжнародних практик із багатогалузевої співпраці з пропаганди здорового способу життя і запобігання ВІЛ/СНІДУ

3 представити приклади залучення молоді до запобігання ВІЛ/СНІДУ і пропаганди здорового способу життя.

Тренінг буде проводити міжнародний експерт проекту з багатогалузевої співпраці Лука Брусаті та український експерт Ірина Курінна. Лука Брусаті працює на управлінських посадах більше 15 років і має досвід у викладанні стратегічного планування і менеджменту для некомерційного сектору (медичні, освітні та соціальні послуги). Також він є експертом у відносинах між державним та приватним секторами.

За додатковою інформацією звертатися до провідного експерта з питань ЗМІ проекту «Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді України» Закревської Світлани Володимирівни за електронною поштою Svetlana.zakrevska@gmail.com або тел. 8 050 4708817

Автор : Світлана Закревська
http://www.civicua.org/news/view.html?q=909094

Bookmark and Share