Львівські пластуни проводять «Школу альпійського лещетарства»


5-8 лютого 2007 року пластовий курінь «Ватага Бурлаків» організовує елітний вишкіл з лещетарства Львівської станиці Пласту – Національної скаутської організації України «ШАЛ-2007». Вишкіл відбуватиметься в смт. Славсько Сколівського району Львівської області

Цього року 25 учасників вишколу матимуть нагоду провести чотири дні на Карпатських схилах ФМІ, Грабовця, Погара, Тростяну. Програма вишколу традиційно включатиме низку розважальних програм як на базі, так і на схилах.

Нововведенням буде різноступеневий поділ учасників на такі групи: «чайники», тобто ті які не стоять на лижах; учасники, які недавно стали на лижі, але показали відмінну поставу на минулих лещетарських таборах; група тих, які добре стоять на лещетах, але потребують вдосконалення; гурток сноубордистів.

Окрім того, буде проводитись зйомка занять учасників на схилах для того, щоб ввечері провести теоретичний аналіз помилок. Така практика від недавнього часу є досить поширеною на різноманітних пластових лещетарських таборах.

Проведення лещетарських таборів є традицією курення «Ватага Бурлаків». У цьому курені є кваліфіковані інструктори з посвідченнями Львівської обласної контрольно-рятувальної служби, частина «Бурлак» є членами «Карпатського Лещетарського Клубу», окрім того курінь співпрацює з професійними інструкторами.

Найближчим часом – наступного тижня – повинен відбутися ще один лещетарський табір Львівського осередку Пласту «Пінгвіни повертаються», який теж пройде у Славську.

Джерело : Національна Скаутська Організація України
http://www.civicua.org/news/view.html?q=909024
Bookmark and Share