В Ужгороді презентують модель муніципальної молодіжної політики


О 15.00 6 лютого в приміщенні малого залу Ужгородської міськради для молодіжних та студентських лідерів міста Ужгорода, ЗМІ відбудеться презентація Моделі муніципальної молодіжної політики.

Презентація відбуватиметься в рамках проведення Всеукраїнської акції №1 «ДІЗНАЙСЯ!», яку реалізує ініціативна група, створена на Всеукраїнському Форумі Молоді у місті Бердянську у вересні 2006 року.

Модель муніципальної молодіжної політики, яка вже втілюється в містах України, змінює саме поняття молодіжної політики, дає відповідь на питання, як створити по-справжньому потужний молодіжний рух у кожному місті, незалежно від його специфіки та регіону.

Проводитиме презентацію автор моделі Вадим Георгієнко (м.Одеса) та координатор ініціативної групи Дмитро Козонак (м.Херсон).

На презентацію запрошуються усі, хто цікавиться розвитком та якісним покращенням молодіжного руху.

Організацією презентації у місті Ужгороді здійснює МГО „Фундація Регіональних Ініціатив”. Із додатковими запитаннями стосовно проведення презентації звертайтеся до Голови Ужгородської МГО „ФРІ” Володимира Феськова за телефоном: 8 063 287 34 34, або Е-MAIL: feskov_vo@mail.ru.

http://www.mpravda.com.ua/?lang=ua&pubId=20799Bookmark and Share