ЛЬВІВ: Тренінг з пропаганди здорового способу життя відбудеться у Львові


Тренінговий курс з мультисекторального управління та кооперації відбудеться у Львові 8-9 лютого в Регіональному тренінговому центрі на базі Львівського Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Навчання за вказаною тематикою у Львові пройдуть менеджери і адміністратори від державних обласних управлінь освіти, охорони здоров'я, культури та туризму, управління фінансів. Також для участі в тренінгу запрошені працівники Міністерства внутрішніх справ, представники соціальних служб для молоді і кращі випускники тренінгового курсу “Стратегічне планування із пропаганди здорового способу життя і запобігання ВІЛ/СНІДУ серед молоді”, менеджери НДО, що працюють з молоддю.

Мета тренінгового циклу – навчити представників різних секторів суспільства – державного та недержавного – як здійснювати плідну співпрацю в напрямках запобігання ВІЛ/СНІДУ і пропаганди здорового способу життя серед молоді, плануванню та управлінню, ефективному розподілу ресурсів. Учасники будуть також ознайомлені з найкращими міжнародними прикладами роботи у сфері між секторальної взаємодії, що допоможе їм у подальшій роботі.

В наслідок навчання учасники зможуть:
• побудувати регіональну сіть професіоналів на управлінських посадах, надати їм можливість розробляти, втілювати в життя та здійснювати контроль за виконанням мультисекторальних програм, пов'язаних із здоров'ям, які відповідають реальним потребам молоді;
• представити моделі кращих національних і міжнародних практик з мультисекторальної кооперації в пропаганді ЗСЖ і запобіганні ВІЛ/СНІДУ
• представити приклади залучення молоді до запобігання ВІЛ/СНІДУ і пропаганди ЗСЖ.

Тренінг буде проводити міжнародний експерт проекту з мультисекторальної співпраці Лука Брусаті та національний експерт Ірина Курінна. Лука Брусаті працює на менеджерських посадах більше 15 років і має досвід у викладанні стратегічного планування і менеджменту для некомерційного сектору (медичні, освітні та соціальні послуги). Також він є експертом у відносинах між державним та приватним секторами – його публікації, включаючи «Партнерство між державним, приватним сектором та суспільством зробили свій вагомий внесок до розвитку мультисекторальної співпраці.

Навчальна програма проводиться в рамках проекту «Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді України» за підтримки Львівської облдержадміністрації та Міністерства освіти і науки України.

За додатковою інформацією слід звертатися до провідного експерта з питань ЗМІ проекту «Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді України» Світлани Закревської за електронною поштою Svetlana.zakrevska@gmail.com або тел. 8 050 4708817


Автор : Світлана Закревська
http://www.civicua.org/news/view.html?q=909350


Bookmark and Share