НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ МОЛОДІЖНИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ТАБІР “ЛИСОНЯ”


У Бережанському районі на Тернопільщині 5 липня розпочав роботу Всеукраїнський молодіжний вишкільний табір “Лисоня” імені Івана Гавдиди. Такий табір Молодіжний націоналістичний конгрес проводить уже вісім років поспіль. Через цей вишкіл пройшли сотні юнаків та дівчат з усіх куточків держави, – повідомив 6 липня Західну інформаційну корпорацію прес-секретар Тернопільської ОДА Юрій Заруцький.

Учасників та команду вишколу з нагоди початку таборування привітав голова облдержадміністрації Іван Стойко.
У листі, адресованому таборовикам, голова облдержадміністрації зокрема зазначив: “Поєднання у назві вашого табору двох значущих для Тернопільщини та нашої державності символів – постаті Івана Гавдиди та молодих хлопців з лав Українських Січових Стрільців, які загинули на горі Лисоня, не лише вказує на єдність прагнень різних поколінь борців за Українську Самостійну Соборну Державу, але й покладає на вас зобов’язання бути гідними продовжувачами їхньої справи та носіями кращих державницьких традицій України”.

Вітаючи таборовиків, І.Стойко побажав їм яскравих вражень, духовного та фізичного гарту, вдалого вишколу та плідної праці на ниві служіння Богові та Україні.

Bookmark and Share