XІІІ СЕМІНАР ТВОРЧОЇ ПОЛІТОЛОГІЧНОЇ МОЛОДІ України, травень 2007


Круглий стіл: "Місцеве самоврядування як елемент безпо­-середньої демократії на постсоціалістичному просторі: проблеми та перспективи"

Процес становлення України як демократичної держави досить складний і дискусійний. Деякі дослідники вважають, що наша держава достатньо «здемократизована», щоб мати власний напрям розвитку. Інші схиляються до думки, що Україна не здатна подолати шлях до справжньої демократії самостійно,
а лише спираючись на досвід інших «схожих» держав.

Одним з найгостріших елементів безпосередніх обговорень щодо демократизації нашої країни є місцеве самоврядування та його форма і функції, деякі аспекти якого і розглядатимуться на даному круглому столі: «Місцеве самоврядування як елемент безпосередньої демократії на постсоціалістичному просторі: проблеми та перспективи».

Як видно із самої назви, саме крізь призму досвіду розвитку місцевого самоврядування країн пострадянського простору (а це Росія, Казахстан, Польща), цей круглий стіл має на меті розглянути його роль і місце в Україні, перейняти найкра­щі тенденції для розвитку і започаткувати нову філософію розуміння терміну і явища «місцевого самоврядування».

У тезах вітатимуться новаторство, не­ординарність підходу та якість викладеного матеріалу. Ті тези, у котрих буде відоб­ра­жено найбільш болючі проблеми становлення якісного місцевого самоврядування в Україні та шляхи їх вирішення, матимуть преференції щодо інших.

З усіма запитаннями звертайтесь:
Оксана Зварич
+380972319894
icq 267392123
ozvarych@yahoo.com
http://smoloskyp.org.ua/content/view/210/185/1/5/Bookmark and Share