Розпочато набір учасників проекту ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!»


Чому українським політичним партіям повністю довіряють лише 1,2% населення країни і чи потрібні українцям 138 політичних партій?
Що криється за лаштунками назв політичних сил України, носіями яких цінностей є політичні лідери країни і які політичні ідеології сповідують їх партії?

Чим вимірюється різниця політичних ідеологій в країнах Західної Європи і чи можна їх адаптувати до української політики?

Хочеш дізнатися відповіді на ці питання, або поділитися своїми думками?

Качай анкету з сайту ХДМУ, надсилай її на cdyu@bigmir.net і, якщо пройдеш відбір, бери участь у проекті ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!».

У межах проекту передбачається проведення 14 заходів, 12 з яких – двохденні семінари у Львові та Донецьку, 2 - конференції у Києві.

До участі в проекті запрошуються представники всіх областей України, які досягли 18-тирічного віку і не є старшими за 35 років.

У програмі: лекції, запеклі дискусії, рольові ігри та багато чого іншого, що допоможе тобі детально розібратися у спектрі політичних ідеологій, їх відмінностях та навчитися застосовувати отриманні знання на шляху твоєї політичної кар’єри.


Bookmark and Share