ДОНЕЦЬК: МОЛОДІЖНІ ЛІДЕРИ, ТРЕНЕРИ ТА КЕРІВНИКИ ПРОЕКТІВ МОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ 50-РІЧЧЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ


Ініціативна група Мережі проєвропейських організацій України
Ініціативна група зі створення Мережі проєвропейських організацій України звертається до молодіжних лідерів, тренерів та керівників проектів з пропозицією провести спільні заходи, присвячені п'ятдесятиріччю Європейського Союзу.
Ініціатива полягає в проведенні фотовиставок "Молодь і європейська інтеграція України", що відбуватимуться протягом березня в шести Центрах Європейської інформації.
Бажаючі долучитись до формування експозиції виставок, можуть надсилати фотографії зі своїх заходів, які відбувались в рамках Програми "Молодь" Європейської Комісії, або інших програм, в яких брали участь молоді люди з України та країн Європейського Союзу.
Будь ласка, надсилайте по два примірники фотографій формату 20х30 сантиметрів (фактура паперу - матова, без рамок) з короткою анотацією заходу (ім'я автора, місце та час проведення заходу, його назва та короткий опис, представники яких країн брали участь) на адресу в Донецьку.

Донецький Молодіжний Дебатний Центр
проспект Ілліча 79/31,
м. Донецьк, 83003, Україна
Надсилати фотографії слід до 3 березня 2007 року. Охочі надіслати фотографії повинні повідомити до 22 лютого електронною поштою на адресу debate@cent.dn.ua з темою повідомлення "виставка".

Автор :
Андрій Донець,
Ініціативна група Мережі проєвропейських організацій України
Bookmark and Share