ШКОЛА ЯКІСНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ


Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Мобільний оператор UMC запрошують до участі в першій в Україні Школі якісної журналістики.
Школа створена UMC та УАВПП, насамперед, для того, щоб навчити молодих журналістів, особливо з регіонів, принципам якісної професійної роботи та побудови сучасних мас-медіа. Для досягнення цієї мети Школа запросить діючих сильних практиків мас-медіа - як редакторів, так і видавців - дати уроки молодим журналістам. Таким чином, програма навчання у Школі буде комбінацією теорії й практики. Що дасть вам потужний поштовх уперед та підкаже, як самостійно вдосконалювати свої професійні навички надалі, постійно підтягуючи їх до рівня, що відповідає очікуванням споживачів інформації.
Навчання в Школі буде складатися з чотирьох модулів, які будуть присвячені таким темам:
Модуль 1. (16-17 березня) Бізнес-модель видавництва періодичного ЗМІ. Роль журналіста в успішності видавничого бізнесу. Жанри журналістики.
Модуль 2. (15-16 червня) Джерела інформації та принципи роботи з інформацією. Успішне інтерв'ю. Основи психології та конфліктології.
Модуль 3. (14-15 вересня) Спілкування с PR-спеціалістами. Основи та практика паблік рілейшнз. Правові та етичні норми роботи журналіста.
Модуль 4. (23-24 листопада) Основи економічної журналістики та журналістики підприємства. Друковані ЗМІ та Інтернет. Сучасні тенденції та онлайн-журналістика.
Як стати слухачем "Школи якісної журналістики"?
- Якщо Вам від 21 до 28 років і Ви маєте вищу або незакінчену вищу освіту
- Якщо Ви цікавитесь журналістикою та мрієте стати справжнім професіоналом в цій справі
- Якщо Ви вже маєте власні надруковані роботи
Надішліть:
- заповнену Заявку на участь у першому модулі Школи якісної журналістики.
- своє резюме (чим детальніше Ви опишете себе, тим більше у Вас шансів пройти конкурсний відбір).
- супроводжувальний лист, в якому поясніть, чому ми маємо обрати саме Вас для участі в навчанні, чому Ви бажаєте приймати участь у навчанні в Школі.
- три надруковані роботи, з яких ми маємо побачити те, про що Ви пишете сьогодні: тематику публікацій, стиль викладення інформації, налаштованість матеріалів на потреби читача тощо.
Термін прийому заявок на 1 модуль - до 14 лютого (за поштовим штемпелем).
Отримана інформація буде розглянута Радою Піклувальників, яка винесе своє рішення щодо Вашої кандидатури. Це рішення й стане заключним етапом відбору. В деяких випадках, можливо, буде проведена телефонна співбесіда з одним з членів Ради. Кінцевий список учасників 1 модуля буде оголошено 28 лютого.
Набір слухачів буде оголошуватись та здійснюватись окремо на кожен модуль. За результатами атестації після першого модуля, будуть відібрані 3 представники для участі в подальшому навчанні. Кількість слухачів на кожен модуль - 25 осіб. Навчання в Школі безкоштовне.
Листи направляти з відміткою "Школа якісної журналістики" на адресу: 01033, м.Київ, вул. Шота Руставелі, 38-Б, оф.16, УАВПП. За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за телефонами: (044) 287 1551, 289 6374, 289 0486, e-mail: school@uapp.org. Контактна особа - Наталя Гребьонкіна

Джерело :
Школа якісної журналістики http://www.uapp.org/school/
Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


Bookmark and Share