КИЇВ: „Приятелі дітей” запрошують на зустріч з студентами-сиротами


Благодійний фонд „Товариство ”Приятелі дітей” проводить чергову зустріч зі студентами - сиротами, учасниками освітнього проекту.

Зустріч відбудеться 24 лютого 2007 року у конференц-залі готелю Козацький за адресою: вул. Михайлівська, 1/3, м. Київ, (ст. метро „Майдан Незалежності”). Офіційна частина зустрічі розпочнеться об 11:00.

Взяти участь у зустрічі запрошено 178 студентів з різних областей України, які є учасниками Освітнього проекту благодійного фонду „Товариство ”Приятелі дітей” (130 з них отримують стипендії та цільову благодійну допомогу від українських та закордонних благодійників). Ще 48 студентів чекають на допомогу. Для цих 48 студентів зараз ведеться активний пошук благодійників, підтримка яких дозволить студенту-сироті не опинитися у фінансовій кризі. На думку організаторів, дуже важливою для них є і підтримка при працевлаштуванні, пошуку та оформленні житла, допомога при відстоюванні своїх прав у державних установах.

Головна інформативна частина зустрічі на цей раз буде присвячена такій актуальній темі, як запобігання торгівлі людьми. Адже діти-сироти, студенти-сироти є однією з цільових груп торгівців людьми.

До участі у зустрічі запрошуються представники засобів масової інформації.

Джерело: Молодіжна правда

Bookmark and Share