ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНА ПОДОРОЖ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ДО ФРАНЦІЇ (15-24 травня 2007 р.)


ОРГАНІЗАТОРИ
Поїздка відбувається в рамках Зустрічі української молоді в Парижі "За європейську Україну!", яка організовується громадськими неурядовими організаціями: "Союз українських студентів у Франції" (Париж) та Об’єднання студіюючої молоді "Зарево" (Україна). До участі запрошені українські викладачі, студенти вищих навчальних закладів, учні старших класів, а також соціально активна молодь, що працює. Участь в подорожі передбачає організацію освітньо-культурного обміну між молоддю України та Західної Європи, метою якого є встановлення діалогу між українцями та представниками діаспори, обмін думками щодо сприяння європейському розвиткові України, поглиблення знань про політичне та культурне життя Франції, ознайомлення з французькою системою вищої освіти тощо.
Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися із Францією, зокрема, з її столицею Парижем, а також побувати в Берліні та Амстердамі.

ТЕХНІЧНІ ВІДОМОСТІ
Вартість поїздки 330? (для осіб старших 25 років – додатково 35? за оформлення візи). До 25 років віза відкривається французьким посольством безкоштовно.
Останній термін прийому документів – 1 квітня (але бажано якомога раніше, бо від цього залежатиме номер вашого місця в автобусі). Кількість місць обмежена. Документи групи розглядатимуться посольством в середньому 30-45 днів. Візи видаються за кілька днів до від’їзду.
Сплачена вартість включає:
o транспортне забезпечення по маршруту Львів-Берлін-Париж-Амстердам-Львів і пов’язані з ним витрати (оплата доріг і дорожніх мит, стоянок тощо);
o оглядова автобусна екскурсія по Парижу тривалістю 4 год. з професійним гідом;
o супровід керівника групи протягом усього маршруту;
o страхування на період перебування групи за кордоном;
o проживання в готелі, сніданки (4 дні в Парижі);
o оплата витрат, пов’язаних з оформленням документів та проведенням заходів програми.
Проїзд з Києва до Львова та зі Львова до Києва не входить у вартість поїздки і сплачується учасниками поїздки самостійно – так само, як і харчування під час дороги.

ПРОГРАМА
15 травня - відбуття поїздом з Києва до Львова.
16 травня , ранок - по прибутті до Львова - посадка в автобус та від’їзд. Автобус марки "ІВЕКО" або “НЕОПЛАН”.
17 травня – прибуття до столиці Німеччини. Відвідування Берліну (протягом 8 годин). Оглядова екскурсія містом (10?).
18 травня – прибуття в Париж, поселення в готель "Формула 1", обід в студентському ресторані (до 5?), в другій половині дня – відкриття Зустрічі та Вечір-дискусія з молоддю українського походження.
19 травня – оглядова екскурсія по Парижу, обід в студентському ресторані, круглий стіл "Європейське майбутнє України: міф чи реальність?", увечері – дискотека.
20 травня – Зустріч із молодими парафіянами української греко-католицької церкви та представниками української діаспори в Парижі, поїздка до Версалю, відвідування музеїв, вільний час.
21 травня – відвідування Латинського кварталу, університетів Сорбони, участь у круглому столі "Роль молоді у становленні демократичної та правової української держави" (для тих, хто бажає), ввечері – від’їзд з Парижу.
22 травня – прибуття у столицю Голландії, знайомство з Амстердамом (протягом 8 годин). Ввечері - виїзд з міста.
23 травня – повернення у Львів.
24 травня – прибуття до Києва.

ГОТЕЛЬ
"FORMULA 1". Поселення по 2-є та по 3-є.

ХАРЧУВАННЯ
У сплачену вартість входять сніданки в готелі. Обідати та вечеряти ви можете у студентському ресторані. Вартість 3-5?.

ЕКСКУРСІЇ
У вартість подорожі включено витрати на 4-годинну автобусну оглядову екскурсію по Парижу, що проводиться професійним гідом. Екскурсії по музеях не входять до загальної програми і здійснюються за бажанням самостійно.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

1. Закордонний паспорт (який залишатиметься в посольстві з моменту здачі документів групи) + копії всіх заповнених сторінок.

2. Копії всіх заповнених сторінок внутрішнього паспорта.

3. Копія свідоцтва про одруження (розлучення), свідоцтва про народження дитини – якщо таке є.

4. 2 кольорових фото 35х45 мм. Відстань від верхівки голови до підборіддя повинна займати від 70% до 80% висоти поверхні фотографії (тобто в межах 3,2 см – 3,6 см). Нижня межа фото проходить трохи нижче підборіддя (не на грудях). Тло - сіре або світле - не темне і не кольорове.
Фото має бути за останній період часу - неприпустимо, щоб фото в паспорті чи іншому документі збігалось з фото для візи.
У випадку незадоволення з якості фото посольство може відмовити у візі.

5. Для тих, хто навчається - довідка з місця навчання в Посольство Республіки Франція в Україні (стандартний текст про назву вашого навчального закладу та терміни навчання). Бланк обов’язково має містити адресу та телефон деканату навчального закладу. Крім цього, студенти та учні подають довідки з місця роботи обох батьків про заробітну платню.

Для тих, хто працює – довідка з місця роботи в Посольство Республіки Франція в Україні: на фірмовому бланку, з підписом керівника та головного бухгалтера, печаткою, телефоном і адресою компанії, вашою посадою та зарплатнею, із зазначенням мети поїздки, а також реченням про те, що місце роботи під час вашої відпустки з 15 по 24 травня 2007 р. зберігається.

ЗРАЗОК довідки для працюючих
Фірмовий бланк з адресою і телефоном

Дата видачі та номер Довідки
ДОВІДКА
Видана ____________ (прізвище, ім’я та по-батькові) в тому, що він працює в ТОВ „ААА” на посаді ____________________
Місячний оклад, згідно штатного розкладу, складає __________ грн.
ТОВ „ААА” не заперечує проти відсутності ____________ (прізвище, ім’я та по-батькові) в період з 15 по 24 травня 2007 р. і зберігає за ним його посаду.
Довідка видана для пред’явлення в Посольство Республіки Франція в Україні.

Підписи керівника та головного бухгалтера Кругла печатка

УВАГА! До довідки з місця навчання (роботи) та довідки з місця роботи обох батьків про заробітну платню Ви обов’язково додаєте їх переклад на англійську (або французьку) мову, який повинен відповідати оригіналу. Переклад неофіційний, без завірення (перекладаєте шапку і весь текст з прізвищами керівника та бухгалтера – тобто тільки точний переклад, без печатки і підписів).

6. Лише довідки з місця вашої роботи (або батьків) недостатньо. Посольство вимагає обов’язково додавати документи, що підтверджують фінансову спроможність заявника (або його найближчих родичів) - довідки володіння нерухомістю, цінними паперами, земельною ділянкою, автомобілем, гаражем, довідку про баланс банківського рахунку та рух коштів за останній рік на ньому тощо. Подавати якісні копії без завірення і перекладу (перекладати тільки довідку про банківський рахунок).

7. Передоплата 100? – для бронювання готелю, автобуса (решта грошей сплачується у Франції), 35? – за візу (з 25 років включно).

8. На листочку написати реальну адресу проживання і усі контактні телефони, за якими з вами можна зв’язатися, ваш e-mail, а також імена і прізвища батьків.

Усі претенденти на поїздку повинні бути готові пройти співбесіду у Посольстві Франції, якщо така буде вимагатись Посольством.

Координатор проекту
Наталя Слупіцька
м. 8-050-961-23-32, (044) 576-16-91 (з 10 до 21), otlichno@mail.ru
Адреса ОСМ “Зарево”: м.“Арсенальна”, вул.Січневого повстання, 6, 3-й поверх, к.6. Тел. 288-50-24.

Bookmark and Share